2737
2734
بخدا حالم خیلی بده تو خانواده ما اصلا این چیزا نیس 

عزیزدلم...نمیدونم چی بگم و چجور راهنماییت کنم...

چون حال منم یجوری شد...

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
وااااییی توروخدا.   اصلاربطی  ب انرژی نداره ...بعضیا عادت کردن بابابزرگ خودم ۶۰سالشه میزار ...

منم فقط شنیدم ولی خواهرم گفت اونجا برا انرژیش مصرف میکردن شاید بعدش کم کم عادی بشه برا بدنشون چون به هر حال مضره که دندونا رو نابود میکنه

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناس ماده مخدر نیست ..از تنباکو درست میشه 

میدونی تنباکو چیه?

اصلا اطلاعاتی داری?

چرا فکر میکنی تنباکو اعتیاد آور نیست...

چرا الکی خودتو توجیه میکنی...

ب فکر آیندت باش...

به فکر اون دختر بیچاره ای باش ک قراره بات زندگی کنه...

ب اینکه یه روز بفهمه ناس استفاده میکنی و دنیا رو سرش خراب بشه...

و تو ب همین سادگی بگی اعتیاد آور نیست..

اگ اعتیاد آور نیست چرا داری استفاده میکنی?ب چ کارت میاد?

اصلا بگو ببینم حاضری با دختری ازدواج کنی ک ناس مصرف میکنه?

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
منم فقط شنیدم ولی خواهرم گفت اونجا برا انرژیش مصرف میکردن شاید بعدش کم کم عادی بشه برا بدنشون چون به ...

نمیدونم والا....مضر ک هس لثه رو هم نابود میکنه.....

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2731

کلا بنظرم ناس رو فقط افغان ها استفاده میکردن ایرانی ها هم هوا ورشون داشت....بچه بودم خیلی میدیدم استفاده میکنن

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
میدونی تنباکو چیه? اصلا اطلاعاتی داری? چرا فکر میکنی تنباکو اعتیاد آور نیست... چرا الکی خودتو توج ...

نمیدونی من الان چ حالیم خراب شدن کاخ ارزوهای یه نفرو حالا درک میکنم چ با اعتیاد چه با خیانت خیلی حس بدیه الان دارم ب این فک میکنم چ جوری میتونم یه عمر به این ادم اعتماد کنم 

نمیدونی من الان چ حالیم خراب شدن کاخ ارزوهای یه نفرو حالا درک میکنم چ با اعتیاد چه با خیانت خیلی حس ...

عزیزدلم........بخدا نمیدونم چجور راهنماییت کنم...بستگی ب اخلاق همسرتون هم داره....میترسم صحبت کنید و منکرش بشه......

نمیدونم بگم ب بزرگترا بگید بعد ببینید ایشون مصرف نداشته آبروش بره و اعتماد و ....بینتون از بین بره...نمیدونم چی بگم...

2738
اره دندوشام نابوده 

شوهر منم از این غلطا میکرد.از ناس شروع شد رسید له کپسول.۳ سال گرفتار بودیم.آبرو واسم نذاشت.آخرش مجبور شدم کمپ بستریش کنم.۳۶ سالشه کل دندونهاش ریخت دندون مصنوعی گذاشته😞از الان جلوشو بگیر

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
شوهر منم از این غلطا میکرد.از ناس شروع شد رسید له کپسول.۳ سال گرفتار بودیم.آبرو واسم نذاشت.آخرش مجبو ...

دارم به جدایی فک میکنم الان ازش پرسیدم میگه من ک نداشتم گفتم پیدا کردم من میگه حتما واسه قبل بوده گاهی مینداختم ولی الان نه اصلا بهش اعتمادی ندارم 

ناس پودره استارتر من دیدم از نزدیک

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
دارم به جدایی فک میکنم الان ازش پرسیدم میگه من ک نداشتم گفتم پیدا کردم من میگه حتما واسه قبل بوده گا ...

میگفتی قبلا چه نیازی بهش داشتی که الان نداری؟سعی کن درستش کنی‌.طلاق راه آخره.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706