2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نکن لطفا من پارسال  اینکارو کردم البته بهم اومد همه هم میگفتن خوشگل شدی ولی موی بلند بیشتر بهم میومد حالا اونش به کنار دردسر چتری داشتن خیلی زیاده اینکه همش باید اتو و سشوار دستت باشه از حمام که میای موهاتو باید سریع حالت بدی و گرنه به طرز وحشتناکی بد میشه و بعد از یه مدت خیلی زود ازشون سیر میشی هیچ مدلی هم نمیتونی بدی همیشه ی خدا اینا باید توصورتت باشن تازه هرجایی هم نمیتونی با چتری بری وای من برای سرکار رفتن اونم با مقنعه پدرم در اومده بود تازه اینم مدنظر بگیر  چتری به هرکسی نمیاد اگه پوستت تیره باشه یا صورتت خیلی تپل باشه یا بینی بزرگ باشه خیلی خیلی چهره رو بد نشون میده خلاصه که حواستو جمع کن که چتری یه چیز مزخرفه 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
نکن لطفا من پارسال  اینکارو کردم البته بهم اومد همه هم میگفتن خوشگل شدی ولی موی بلند بیشتر بهم ...

من موهام لخته لخته نیاز ب سشوار و اتو ندارم فک کنم برا همینه میگم خوبه

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 

خب خودت میگی چتری بهت میاد

وقتی بلندتر شد از مدل چتری درومد می تونی مدل دیگه که بهت میاد مرتبش کنی 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
این بدون چتری...دیدی چتری خوجملترم

زری خیلی ناز و کیوتی دلم غش رفت براتتت تو تاپیک دیشب یادم رفت بهت بگم

اگه یه بار دیگه هم به خودت بگی وایتکس من میدونم و توووو

به خدا اعتماد کن.قول میدم خوشحالت کنه  
اگه موهات لخت هستن عالي ميشه موهاي حالت دار و مجعد اصلا جالب نيس

من لخته لخته عالیه عالیه والا چرا میگن بده نمیدونم واقعا من خودم با مدل چنری بهترم

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 
2706