2737
2739
عنوان

چرا اکثریت مادرا بعداز بچه دارشدن پشیمون میشن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 126 پست

نه تورو خدا اینطوری نگو .مادر اگه یه ساعت بچشو نبینه دق میکنه.اونیم که میگه پشیمونمو اینا. مقطعیه اون لحظه خستس وگرنه فک نکنم هیچ مادری از بودن بچش پشیمون باشه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خب فکر کردن به این چیزا از عاقل بودنه، اما اگه بچه نخوام وبعدها همسرم بچه بخواد و من دیگه نتونم ...

حالا همسرت به کنار،خودتم ممکنه تو سن های بالا احساس نیاز به بچه کنی.منظورم ازلحاظ روحی و عاطفیه

من مث شمام. اصلا آمادگی ندارم ولی همبن حرفا رو میشنوم. 

تاحالا شده به این موضوع فکر کنی و بترسی؟ اگه خدای نکرده بچه دار نشی و شوهرت بخواد یه زن دیگه بگیره، شده از ترس زندگیت بخوای بچه دار بشی یا اینکه نه مهم نیست اگه ترکت کنه؟ 

2728
نه تورو خدا اینطوری نگو .مادر اگه یه ساعت بچشو نبینه دق میکنه.اونیم که میگه پشیمونمو اینا. مقطعیه او ...

میدونم عزیزم منظورم اینه که خیلیا میگن اگه زمان به عقب برمیگشت هیچوقت بچه دارنمیشدم این حرفی نیس ک از روی هیجان لحظه ای گفته بشه.کلانظرهمیشگیشون همینه انگار

بس ک راحت طلب و تنبلن هرچیزی سختی خودشو‌داره بنظرمن خیلی بچه شیرینه

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
ما جامعه نرمالی نداریم به منم همین اراجیف رو میگفتند و میگن

خب از طرد شدن نترسیدید تا حالا؟ اینکه بخاطر بچه دار نشدن ترک بشم ترسناکه برام، هرچند که همیشه میگه تورو بخاطر بچه از دست نمیدم اما همه میگن مردا رو حرفشون نمیمونن. 

بچه یه امید هس توزندگی..یجور پایبندی به زندگی هم هس.بیشترزن وشوهرایی که باهم مشکل دارن میگن اگه بچه نداشتیم یک لحظه هم تحمل نمیکردیم.من که عاشق بچه ام.ولی واقعا تربیت کردن بچه  خعیلی سخته.

2738
خب از طرد شدن نترسیدید تا حالا؟ اینکه بخاطر بچه دار نشدن ترک بشم ترسناکه برام، هرچند که همیشه میگه ت ...

چه فلسفه ی پیچیده ای داره بچه دارشدن!نمی‌دونم شایدم خودمون زیاد سخت میگیریم

واقعا؟؟من فکرمیکردم مردا بعد بچه دارشدن بیشتربه خانواده اهمیت میدن

من احساس میکنم خدا یکی از فرشته هاشو بهم داده از بارداریم تا الان اذیت نکرده همش میکه مامان جون عاشقتم .دو سالشه جونم براش میره.ولی خوب مردا باید همکاری کنن موقع واکسن زدن موقع از شیر گرفتن از پوشک گرفتن همکاری کنن بدقلقی نکنن صبر داشته باشن

چه فلسفه ی پیچیده ای داره بچه دارشدن!نمی‌دونم شایدم خودمون زیاد سخت میگیریم

ما زیاد به مسائل فکر می‌کنیم، خیلیارو میبینم همسن خودم سه تا بچه داره عین خیالشم نیست وضع و اوضاع داغون مملکت و خبرای بد هیچ تاثیری روش نمیزاره، با جریان زندگی پیش میره هیچ خواسته ای هم نداره

من احساس میکنم خدا یکی از فرشته هاشو بهم داده از بارداریم تا الان اذیت نکرده همش میکه مامان جون عاشق ...

شوهرم میگه صددرصد کمکت میکنم بعد بچه دارشدن ولی اینکه حرفش چقد صحت داره الله اعلم😂

بچه داری قرار نیست اسون و بی دردسر باشه.مریضی و شب بیداری و هزار جور مشکل دیگه هست اما بچه انقدر شیرینه و عشقی که با خودش میاره انقدر بزرگ و عمیقه که تمام اذیت ها پیشش هیچ هستن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
خب از طرد شدن نترسیدید تا حالا؟ اینکه بخاطر بچه دار نشدن ترک بشم ترسناکه برام، هرچند که همیشه میگه ت ...

چرا طرد بشم ؟

همسرم برای اینکه دردسر جلوگیری نداشته باشیم رفتن وازکتومی کردن 

😁
2706