2737
2734
عنوان

بچه ها بنطدتون این زن راس گفت

557 بازدید | 32 پست

بهش خروسامو دادم 

زنگیم گفتم دلم تنگ شده عکسشونو بفرست زندن یا مردن 

گفت حالشوت خوبه غذا هم میخورن جون بچه هاشو قسم خورد گوشی لمسی نداره از یکی میگیر میفرسه راس میگه یعنی

دنیا اگه عدالت داش مردم بکارت داش 😏😏😏😏

خروس داری؟؟؟😐🤔🤔

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

کباب خروس خوشمزست😁

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
منم دوتا اردک داشتم خیلی بزرگ شده بودن جاگیر بودن مامانم دادشون همسایه اونا هم کبابش کردن خوردنش😑😑

شت!

همسایتون خیلی منطقی با تانک  از روی احساساتت رد شده  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

منمم دوتا جوجه رنگي رو بزرگ كردم خروس شدن دادم مادر شوهرممم اونا هم دادن مادرشون😂😂كلا در ب درت اين دوتا

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
اهان تو رو یادم میاد مامانت خروساتو نمیگفت کجان خیلی ناراحت بودی😁

یادته چقدر واسه دومادی خروساش بزن و برقص بود تو اون تاپیکه؟      

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706