2410
2553
من موعدم ٩ بوده و اقدام داشتم ممكنه باردار باشم؟ 

ممکنه .من خودمم حتی با گذشت یه هفته از تاریخ پریودی یه دل درد شدید داشتم منتظر بودم هر لحظه بشم چون پریودیم نا منظمه و سابقه عقب انداختن داشتم گذاشتم بعد یه هفته  بی بی چک بزنم اونم بااصرار شوهرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شنبه ازمايش ميدم

اوووو تا شنبه

بی بی چک بگیر بابا

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
2720
ممکنه .من خودمم حتی با گذشت یه هفته از تاریخ پریودی یه دل درد شدید داشتم منتظر بودم هر لحظه بشم چون ...

اره منم دل‌درد شدید میگرفتم 

حتی یادمه رفتم داروخانه پوشاک گرفتم برا پریودم... بقیه پول بی بی چک گرفتم 

نصف شب همینجور الکی زدم... سریع مثبت شد

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲

امروز هم موعد پریودمه فعلا ک نشدم 

ب امید خدا دو سه روز تاخیر داشتم بی بی چک میزنم

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
من ٧ روز عقب انداختم و صبح ها حالت تهوّع دارم و سينه هام متورم و دردناك شدن

چرا بیبی نمیزنی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2714

ان شاالله بارداری عزیزم 

منم ۳۶سیکلمم پریود هم نشدم  سیکلم سی روزس 

ولی سابقه دارم 

یبار تا ۴۰روزم رفت حتا 😔😔😔😔😔 

شدیدا هم دردای پری رو دارم 😔

۵ساله منتظرم 😢😔

هيچ علائمي نداشتم كلا من بي علامت بودم تو كل بارداري اصلا ويار نداشتم

منم به جز ترشح هیچ علامتی ندارم

با اینکه ۴ ماهم فقط گاهی دو دقیقه سینه ام تیر می‌کشه

خودم به خودم شک می کنم 😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

۴ ...۵روز قبل هم بیبی گذاشتم و طبق معمول همون هاله ای ک واسه خود بیبی هست رو انداخت 

سفید سفید هیییییچ خبری از نینی نبود 

و باز هم دلشکستگی و دلشکستگی و دلشکستگی و دلشکستگی و .....😭

من کل ماه رمضون پریود نشدم روزمو کرفتم اصلا هم حالت تهوع نداشتم ی بار قرص اورژانسی مصرف کردم اخرین روز ماه رمضون بی بی زدم مثبت شد ولی خیلی کم حالت تهوع دارم بارداری اولم خیلی شدید بود الانم شوهرم بیکار نمیشه ببره ازمایش بدم مطمعن نیستم که حامله ام یانه

مامان ۲۲ساله 😊مامان دوتا پسر شیطون🤪
من کل ماه رمضون پریود نشدم روزمو کرفتم اصلا هم حالت تهوع نداشتم ی بار قرص اورژانسی مصرف کردم اخرین ر ...

قرصو کی خوردی

شاید ب خاطر اونه

منم پس فردا موعدمه چند روز پیش ترشح داشتم با دردای پری کمر و دل درد ولی جلو گیری داشتم

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
2706