2410
2553
عنوان

میخام برم مصاحبه برای منشی دفتر وکالت

| مشاهده متن کامل بحث + 4104 بازدید | 62 پست
عزیزم من میخام تا ابان برم سر کار فقط بعدش برم دانشگاه ینی اینم بهشون بگم یا فقط بگم ک من قرارداد ...

به نظرم نگو بگو قرارداد سه ماهه میخوام گفتن چرا بگو شاید اصلا از هم خوشمون نیومد

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

از همین الان دستت تو جیبت باشه خوبه ان شاالله موفق باشی تو سایت  بکن خدا بهت کمک میکنه 

بیکار بودن خوب نیست کار کنی میتونی هرچیزی خواستی بخری دیگه کسی بهت زور نمیگه

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍

برو درس بخون 

اين كه ميگن درس خوندن به درد نميخوره چرته 

ليسانس بگير موقعيتايه بهتري هست برايه كار 

ميتوني تدريس كني اگه فوقم بگيري برايه زن عاليه

تو اين همه بي پولي و تحمل كردي يكمم روش 

يا يه مهارتي ياد بگير خياطي مثلا 

من دختر داييم الان مزون داره با اين ك هيچي نداش

ببخشید نحوه استخدام و سنش چجوریه 

میری حضوری فروشگاه نزدیک حونه...فک کنم از 20تا 30 بگیرن ...رفتی میگی واس استخدام اومدم فرم میدن پر میکنی اونام بعد چن وقت تماس میگیرن بری همون فروشگاه مسعول منطقه میاد بات مصاحبه میکنه....تو سایت رفاه یا هایپر فرم پر کن الان 

لا اله االله
2714
ممنونم برای خودم نمیخوام برای برادرزادم میپرسم هنوز دیپلم نگرفته . بیمه هم میکنن ؟؟

بله بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی و فکر کنم سه تا بیمه داشته باشه بیمه عمر اجتماعی تکیمیلی

لا اله االله
برو درس بخون  اين كه ميگن درس خوندن به درد نميخوره چرته  ليسانس بگير موقعيتايه بهتري هست ...

عزیزم من دو سال خوندم فوق دیپلم معماری گرفتم

بعد ولش کردم گفتم فایده نداره و دو سال پشت کنکور بودم وحشتناک درس میخوندم از ساعت شیش صبح تا دوازه شب ب امید این ک پرستاری یا ی رشته ای ک کار داشته باشه قبول بشم

اما هیج جا قبول نشدم

الان میخام کنکور کاردانی ب کارشناسی بدم و ادامه رشته خودمو بخونم و لیسانس بگیراما ازمونش شهریور هست

و شروع کلاساش ابان یا بهمن

گفتم تو این مدت برم سر کار

لاقل چهار تا تیکه چیزی ک دوس دارم واس خودم بخرم

عزیزم من دو سال خوندم فوق دیپلم معماری گرفتم بعد ولش کردم گفتم فایده نداره و دو سال پشت کنکور بودم ...

ميدونم چي ميگي به خدا ولي خيلي سخته كار كردن تو اين شرايط

من ميدونم زندگيت سخته من خودم يه مد ت همين يه كاري شبيه منشي گري داشتم ولي انقد حقم وخوردن اومدم بيرون

مثلن رروزايه نعطيل نگهم ميداشتن بدونه اضافه كار يا بي ادب بودن و اخرم ٢٥٠ تومنم خوردن

درسته خيليييي پوله زيادي نيس برايه من زياد بود ولي

برايه همين ديده خوبي نسبت به اين كارا ندارم تصميم گرفتم سختي بكشم درس بخونم ك در اينده در امد و جايگاه اجتماعي بهتري داشته باشم

حالا هر جور خودت صلاح ميدوني اميدوارم هركاري ميكني موفق باشي و به نفعت باشه😍

چجوری پیدا کردی الان اگه بخوای با حقوق کم هم کار کنی که سابقه بدست بیاری،قبلش سابقه کار ازت میخوان😕

از کاریابی 

کلا دخترا بهتره برای کار برن کاریابی های شهر درخواست بدن اینجور امن تره . 

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈
2706