2410
2553
عنوان

میخام برم مصاحبه برای منشی دفتر وکالت

| مشاهده متن کامل بحث + 4104 بازدید | 62 پست
گفتن حقوقش توافقی بنظرتون دو شیفت هست چند حقوق میدن؟ و این ک دوس دارم برم ولی خیلی تو اجتماع نبودم ...

من منشی دفتر وکالت بودم،خیلی حقوق نمیدن،بستگی به خودشون داره میدونم زیر اداره کار میدن

دفتر وکالت خیلی خوبه واسه شما،چون اونجا روابط اجتماعی وکلا رو میبینین ک اکثرا خیلی هم بالا هست و ازشون یاد میگیرین

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

حقوقش مهم نیس ولی حتما بیمت کنه . چون تا بیمه نداشته باشی سابقه کار نداری .

و اینو یادت باشه  باید از کم شروع کنی توی این مملکت . انتظار نداشته باش  همون اول شغل خوبی گیرت بیاد .

منم ۲۲ سالم بود دوشیفت رفتم سرکار ماهی ۳۰۰ تومن  .

هر کسی میشنید میگفت خیلی حقوقت کمه چجور میری سر این کار . 

ولی خب  بیمه که بودم  و سابقه کار شد برام بعدش خیلی به دردم خورد 

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اول اینکه مواظب باش یارو از این حرومزاده های ناپاک نباشه  دوم کار دوشیفت یکم خسته کنندست اول ق ...

اره خب فکر خوبیه البته اگر قبول کنن

خودم کار منشی زیاد دیدم تو دیوار ولی دوس نداشتم مثلا منشی دفتر املاک بخاطر محیط مردونش 

ولی این خب دیدم دفتر وکالته خب بلاخره کسی ک وکیل هس تا کسی ک مشاور املاک یا کارای دیگه شان اجتماعیش بالاتره و نسبت ب. شغلش رفتار میکنه

والا نیمدونم از همینش میترسم

البته کسی ک زنگ زدم جواب داد خانوم بود و ازش پرسیدم گفتم شما خودتون وکیل هستین گفت نه دو تا اقا هستن

2720
تایپم اتفاقا خوبه کند نیسم  راستش کار تو فروشگاه رو دوست ندارم  گفتم این دفتر وکالته ادم ...

آره فروشگاه زیاد جالب نیس . چون از هر قشری اونجا هستن  و اذیت میشی .  در کل کار بازاری واسه خانما مناسب نیس

2714
گفتن حقوقش توافقی بنظرتون دو شیفت هست چند حقوق میدن؟ و این ک دوس دارم برم ولی خیلی تو اجتماع نبودم ...

توی چه شهری زندگی میکنی ؟ اگه شهر کوچیکه فکر کنم حقوق ۷۰۰ تومن مد نظرشونه 

من منشی دفتر وکالت بودم،خیلی حقوق نمیدن،بستگی به خودشون داره میدونم زیر اداره کار میدن دفتر وکالت خ ...

راستش من خودم از کار منشی خوشم نمیاد ولی چون این دفتر وکالت بود گفتم خب نسبت جاهای دیگ ک مثلا فروشندگی ، صندوق داری یا منشی دفتر املاکی چیزی هست خیلی بهتره 

خب بلاخره شان احتماعی وکیلا نسبت ب اینا بالاتره و نسبت ب کارشون رفتار میکنن

هر چند ک بستگی ب ذات و شخصیت خود طرف داره

2706