2726

بچههه هااا سلام

راستش من سابقه کار ندارم

24 سالمه مجردم و فوق دیپلم دارم همش تو خونه بیکارم

و مامان بابام از هم جدا شدن بابام خرجی نمیده، مامانمم معلمه اونم بم پول تو جیبی نمیده شاید صد تومن بده بعضی از ماه ها هیچی نمیتونم بخرم نه مانتویی نه لباسی نه کفشی

خیلی دوس دارم برم سر کار

حالا شما نظرتون چیه؟

بنظرتون کار بدرد بخوری هست یا تجربه کار تو این زمینه رو داشتین

دو شیفت هست تا ساعت هشت شب

نمیدونم چیکار کنم😞 نمیدونم برم مصاحبه قبولم میکنن یا نه 

زنگ ک زدم گفت فقط تایپ بلد باشی کافیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو دگ  واسه چی نری  با هر حقوقی گفت قبول کن،۶ ماهم ک کار کنی سابقه کار خوبی واست میشه

گفتن حقوقش توافقی

بنظرتون دو شیفت هست چند حقوق میدن؟ و این ک دوس دارم برم ولی خیلی تو اجتماع نبودم و اولین بارم هست خیلی اعتماد بنفس ندارم

اول اینکه مواظب باش یارو از این حرومزاده های ناپاک نباشه 

دوم کار دوشیفت یکم خسته کنندست اول قرارداد یک ماهه ببند بعد سه ماهه بعد شش ماه که اگر دیدی نمیتونی یا طرف عوضیه راحت خلاص بشی 

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....

شغل راحتیه محیط کار سالم واسش کمه متاسفانه تنها نرو به نظرم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

عالیه برو موفق باشی❤

هیچی بهتر از این نیس که ادم دستش تو جیب خودش باشع منت جیب کسیو نکشه حالا چه پدر مادر چه غریبه

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
عزیزم تایپ کاری نداره اصلا...شما میتونی تو فروشگاه زنجیره ای مشغول شی اونم شیفتی وزارت کاری هست با ب ...

تایپم اتفاقا خوبه کند نیسم 

راستش کار تو فروشگاه رو دوست ندارم 

گفتم این دفتر وکالته ادمای درست و حسابی شاید باشن

2706