1735
1707

بچههه هااا سلام

راستش من سابقه کار ندارم

24 سالمه مجردم و فوق دیپلم دارم همش تو خونه بیکارم

و مامان بابام از هم جدا شدن بابام خرجی نمیده، مامانمم معلمه اونم بم پول تو جیبی نمیده شاید صد تومن بده بعضی از ماه ها هیچی نمیتونم بخرم نه مانتویی نه لباسی نه کفشی

خیلی دوس دارم برم سر کار

حالا شما نظرتون چیه؟

بنظرتون کار بدرد بخوری هست یا تجربه کار تو این زمینه رو داشتین

دو شیفت هست تا ساعت هشت شب

نمیدونم چیکار کنم😞 نمیدونم برم مصاحبه قبولم میکنن یا نه 

زنگ ک زدم گفت فقط تایپ بلد باشی کافیه

موفق باشی ❤

خدایا ❤ کاش دل همه ی اونایی که دل شکسته اند خیلی خیلی زود شاد بشه ❤ کاش هرکس منتظر یه خبر خوبه تو زودترین و بهترین زمان ممکن بهش برسه ❤ کاش آرزوهای بزرگ و قشنگ دوستام تبدیل به خاطره های خوب و لذت بخش بشن ❤دستمونو محکم تر بگیر ❤ جز تو پناهی نداریم ❤

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718
برو دگ  واسه چی نری  با هر حقوقی گفت قبول کن،۶ ماهم ک کار کنی سابقه کار خوبی واست میشه

گفتن حقوقش توافقی

بنظرتون دو شیفت هست چند حقوق میدن؟ و این ک دوس دارم برم ولی خیلی تو اجتماع نبودم و اولین بارم هست خیلی اعتماد بنفس ندارم

اول اینکه مواظب باش یارو از این حرومزاده های ناپاک نباشه 

دوم کار دوشیفت یکم خسته کنندست اول قرارداد یک ماهه ببند بعد سه ماهه بعد شش ماه که اگر دیدی نمیتونی یا طرف عوضیه راحت خلاص بشی 

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....

شغل راحتیه محیط کار سالم واسش کمه متاسفانه تنها نرو به نظرم

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته:|
1760
عزیزم تایپ کاری نداره اصلا...شما میتونی تو فروشگاه زنجیره ای مشغول شی اونم شیفتی وزارت کاری هست با ب ...

تایپم اتفاقا خوبه کند نیسم 

راستش کار تو فروشگاه رو دوست ندارم 

گفتم این دفتر وکالته ادمای درست و حسابی شاید باشن

1759
گفتن حقوقش توافقی بنظرتون دو شیفت هست چند حقوق میدن؟ و این ک دوس دارم برم ولی خیلی تو اجتماع نبودم ...

من منشی دفتر وکالت بودم،خیلی حقوق نمیدن،بستگی به خودشون داره میدونم زیر اداره کار میدن

دفتر وکالت خیلی خوبه واسه شما،چون اونجا روابط اجتماعی وکلا رو میبینین ک اکثرا خیلی هم بالا هست و ازشون یاد میگیرین

حقوقش مهم نیس ولی حتما بیمت کنه . چون تا بیمه نداشته باشی سابقه کار نداری .

و اینو یادت باشه  باید از کم شروع کنی توی این مملکت . انتظار نداشته باش  همون اول شغل خوبی گیرت بیاد .

منم ۲۲ سالم بود دوشیفت رفتم سرکار ماهی ۳۰۰ تومن  .

هر کسی میشنید میگفت خیلی حقوقت کمه چجور میری سر این کار . 

ولی خب  بیمه که بودم  و سابقه کار شد برام بعدش خیلی به دردم خورد 

اول اینکه مواظب باش یارو از این حرومزاده های ناپاک نباشه  دوم کار دوشیفت یکم خسته کنندست اول ق ...

اره خب فکر خوبیه البته اگر قبول کنن

خودم کار منشی زیاد دیدم تو دیوار ولی دوس نداشتم مثلا منشی دفتر املاک بخاطر محیط مردونش 

ولی این خب دیدم دفتر وکالته خب بلاخره کسی ک وکیل هس تا کسی ک مشاور املاک یا کارای دیگه شان اجتماعیش بالاتره و نسبت ب. شغلش رفتار میکنه

والا نیمدونم از همینش میترسم

البته کسی ک زنگ زدم جواب داد خانوم بود و ازش پرسیدم گفتم شما خودتون وکیل هستین گفت نه دو تا اقا هستن

تایپم اتفاقا خوبه کند نیسم  راستش کار تو فروشگاه رو دوست ندارم  گفتم این دفتر وکالته ادم ...

آره فروشگاه زیاد جالب نیس . چون از هر قشری اونجا هستن  و اذیت میشی .  در کل کار بازاری واسه خانما مناسب نیس

1651