2410
2553

سلام دوستا. حالم خیلی خرابه ولی به خودم قول دادم هرچه زودتر بیام و بگم که شاید به یک نفر کمک کرده باشم

گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع ‌/ سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

بگو😢

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من با اینکه در ۱۸ هفته پیش رئیس انجمن رادیولوژی دکتر صانعی اکوی قلب انجام داده بودم متوجه مشکل قلبی بچه نشده بود. حالا تو ۲۸ هفته فهمیدم. مشکلیه که با جراحی هم خوب نمیشه.فقط راهی که دارم زایمانه و بعدم بچه از دست رفته ست...

همه چیز توی همه سونوگرافی ها و حتی سل فری نرمال بود.

2714
من با اینکه در ۱۸ هفته پیش رئیس انجمن رادیولوژی دکتر صانعی اکوی قلب انجام داده بودم متوجه مشکل قلبی ...

الهی بمیرم منم بچم مشکل قلبی داشت پنج ماهه باردار بودم سقط کردم مشکل چیه اگر دوست داری بگو😭

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘
الهی بمیرم منم بچم مشکل قلبی داشت پنج ماهه باردار بودم سقط کردم مشکل چیه اگر دوست داری بگو😭

متوجه نشده بودن تا ۵ ماه؟؟؟؟

برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏

عزیز دلم😔خدا بهتون صبر و براتون ی بچه صالح بزاره تو تقدیرتون میدونم چقد سخت و وحشتناکه

ازتون خواهش میکنم چه دکتر گفت چه نگفت حتما ۱۸ هفته پیش فوق تخصص قلب کودکان برید اکو انجام بدید. از نون شب واجب تره. قرض کنید حتی ولی انجام بدید. پیش سونگرافیست انجام ندید. بهترین جا هم بیمارستانشهید رجاییه

متوجه نشده بودن تا ۵ ماه؟؟؟؟

نه پنج ماه رفتم سونو انومای سونوگرافم فهمید گفت برو اکو چهارحا اکورفتم همه هم گفتن مشکل داره

۹/۹/۹۹تو خونه خودم با نینی سالمی که تو شکممه روزی هزار بار خداروشکر می کنیم واسه رسیدن به ارزوهام واسم صلوات بفرست مهربون 😍😘
عزیز دلم😔خدا بهتون صبر و براتون ی بچه صالح بزاره تو تقدیرتون میدونم چقد سخت و وحشتناکه

خیلی سخته ولی شکر که بچم اذیت نشد بیاد دنیا وبره زیر تیغجراحی واسه یه ذره نفس کشیدن کبود بشه دردشو تنهایی میکشم 

ممنون از دعات دوست خوبم توکل به خدا

2706