1735
1714

سلام دوستا. حالم خیلی خرابه ولی به خودم قول دادم هرچه زودتر بیام و بگم که شاید به یک نفر کمک کرده باشم

بگو😢

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واس حاجتم یه صلوات بفرس خواهشششششا 🙏🏻😘ماورای باور های ما ماورای بودن ونبودن های ما آنجا دشتیست فراتر ازهمه تصورات راست وچپ تو. را آنجا خواهم دید

جان دلم چیشده

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میتونم هروقت بخوام اولم خودم بعد دنیای دورمو تغییر بدم «مثبت بخواه تا مثبت بشه»نی نی یار جونم میشه دیگه نترکونینم کاربری شیشممه😢

میخواین بدونین چه غذاهایی معده کوچولوهاتون رو اذیت نمیکنه 

این مطلب حتماااااا بخونید

1718

من با اینکه در ۱۸ هفته پیش رئیس انجمن رادیولوژی دکتر صانعی اکوی قلب انجام داده بودم متوجه مشکل قلبی بچه نشده بود. حالا تو ۲۸ هفته فهمیدم. مشکلیه که با جراحی هم خوب نمیشه.فقط راهی که دارم زایمانه و بعدم بچه از دست رفته ست...

همه چیز توی همه سونوگرافی ها و حتی سل فری نرمال بود.

من با اینکه در ۱۸ هفته پیش رئیس انجمن رادیولوژی دکتر صانعی اکوی قلب انجام داده بودم متوجه مشکل قلبی ...

وای یعنی چی چ مشکلی خدا ب خیر بگذرونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من میتونم هروقت بخوام اولم خودم بعد دنیای دورمو تغییر بدم «مثبت بخواه تا مثبت بشه»نی نی یار جونم میشه دیگه نترکونینم کاربری شیشممه😢
من با اینکه در ۱۸ هفته پیش رئیس انجمن رادیولوژی دکتر صانعی اکوی قلب انجام داده بودم متوجه مشکل قلبی ...

الهی بمیرم منم بچم مشکل قلبی داشت پنج ماهه باردار بودم سقط کردم مشکل چیه اگر دوست داری بگو😭

برای درست شدن اوضاع زندگیم واسم صلوات میفرستی؟؟؟❤
الهی بمیرم منم بچم مشکل قلبی داشت پنج ماهه باردار بودم سقط کردم مشکل چیه اگر دوست داری بگو😭

متوجه نشده بودن تا ۵ ماه؟؟؟؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای برطرف شدن مشکلاتم و سالم بودن نینیم یصلوات بفرستید لطفا🙏
1760

عزیز دلم😔خدا بهتون صبر و براتون ی بچه صالح بزاره تو تقدیرتون میدونم چقد سخت و وحشتناکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ازتون خواهش میکنم چه دکتر گفت چه نگفت حتما ۱۸ هفته پیش فوق تخصص قلب کودکان برید اکو انجام بدید. از نون شب واجب تره. قرض کنید حتی ولی انجام بدید. پیش سونگرافیست انجام ندید. بهترین جا هم بیمارستانشهید رجاییه

عزیز دلم😔خدا بهتون صبر و براتون ی بچه صالح بزاره تو تقدیرتون میدونم چقد سخت و وحشتناکه

خیلی سخته ولی شکر که بچم اذیت نشد بیاد دنیا وبره زیر تیغجراحی واسه یه ذره نفس کشیدن کبود بشه دردشو تنهایی میکشم 

1759
ازتون خواهش میکنم چه دکتر گفت چه نگفت حتما ۱۸ هفته پیش فوق تخصص قلب کودکان برید اکو انجام بدید. از ن ...

واقعا اکو قلب خیلی مهمه هزینشم چندان بالا نیس ولی تضمین سلامتی قلب بچست

خیلی سخته ولی شکر که بچم اذیت نشد بیاد دنیا وبره زیر تیغجراحی واسه یه ذره نفس کشیدن کبود بشه دردشو ت ...

اره اینم حق داری من تو همون سنوی ضربان قلب دکتر بم گفت ضربان قلبش بالاس بعد ک دنیا اومد فهمیدیم ک ی سوراخ تو قلبش داره 

خدا گر ز حکمت ببندد دری

ز رحمت گشاید در دیگری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره اینم حق داری من تو همون سنوی ضربان قلب دکتر بم گفت ضربان قلبش بالاس بعد ک دنیا اومد فهمیدیم ک ی ...

خدابزرگه عزیزم الان نینی تون خوبه ؟

خدابزرگه عزیزم الان نینی تون خوبه ؟

اره خداروشکر دکتری ک معاینه بعد زایمان نی نی و انجام داد فک کن با گوشی فهمید اما متخصص نوزاد ک من انتخاب کرده بودم نفهمید بعد بردم پیش فوق تخصص قلب کودکان گفت اره ی سوراخ ریزی هست الان هم خداروشکر خوب خوب شد میدونی بیشتر این مشکلات جنین ب حرفه ای بودن سنوگرافیست و متخصص کودک داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651