2737
2734
عنوان

کار هایی که حالتون رو خوب میکنه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 38 پست
گفتی کرونا و پارک. ما امروز صبح زود هوا هنوز تاریک بود رفتیم پارک پیاده روی.بعد هم یه جای خیلی دنج ...

من هم بیرون می رم ولی رعایت میکنم وای چه خوبی منم دلم خواست بریم بیرون

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍
گفتی کرونا و پارک. ما امروز صبح زود هوا هنوز تاریک بود رفتیم پارک پیاده روی.بعد هم یه جای خیلی دنج ...

اوووف چقد دلم پیاده روی صبح زود میخواد 😭😭😭

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من فقط نی نی سایت واتس آپ اینستا حال الانمو خوب میکنه

اینجا که همش غمه

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

حال منو فقط رسیدگی به خودم خوب میکنه قبلا که سرکار نمیرفتم هر هشت صبح باشگاه بودم تا ۱۲بعدش میرفتم استخر هر روز ماسک های مختلف میزدم صورتم همیشه خونه مرتب بود خیلی سرحال بودم الان یک ماهی میشه دیگه نمیرم سرکار خسته شده بودم واقعا شروع کردم مجدد روتین های روزانمو انجام میدم با این تفاوت که اصافه وزن دارم زیاد،موهام داغون شده اما مجدد شروع کردم ورزش و رژیم و ماسک های مختلف.کلاس زبان فرانسه و انگلیسی هم ثبت نام کردم کتاب میخونم فرصت بشه بیشتر رمان اینا حالمو خوب میکنه

تا خدا با من است زمانه با من است .

چقد عالی😍

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2706