2410
2553
عنوان

من از خودم خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1384 بازدید | 81 پست

اخه عزیزم دست خودت که نیست میگی خجالت میکشم

ایشالل زودی مامان بشی

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل همین درکت می کنم 😔😔😔

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2720

خودتو ناراحت نکن همه چی دست خداست منم برج ۳ قرار بود دوباره آی وی آف کنم خدا خودش غافلگیرم کرد اونم طبیعی 

ان شاءالله دل شما هم مثل ما یهویی شاد بشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2714
خودتو ناراحت نکن همه چی دست خداست منم برج ۳ قرار بود دوباره آی وی آف کنم خدا خودش غافلگیرم کرد اونم ...

مشکلتون چی بود.علائم بارداریتون چی بود

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
چند روز گذشته از موعدت.؟  پریودات منظمه؟  یه بیبی چک بزن شاید معجزه شده یرای خدا کاری ند ...

منظم نیست .چهارده روزه .ولی یه هفته اس علائم دارم پریود بشم

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
دعام نکن🤪

هاهاها😈

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
مشکلتون چی بود.علائم بارداریتون چی بود

همسرم نازایی مطلق خودمم تنبلی تخمدان تخمک هام بی کیفیت بودن موقع آی وی آف موقع لقاح جنین نمی شد و کارمون ب انتقال نمیرسید دکترا میگفتن جنین اهدایی راهتونه 

این ماه هم بازم وقت آی وی آف داشتم ک خدا نظر کرد 

فقط پایین دلم سفت شده بود درد پریودی داشتم با سینه م حساس شده بود

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
یه بیبی بزن. 

اصلا دلشو ندارم 

2706