1735
1707
عنوان

من از خودم خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1224 بازدید | 81 پست

خودتو ناراحت نکن همه چی دست خداست منم برج ۳ قرار بود دوباره آی وی آف کنم خدا خودش غافلگیرم کرد اونم طبیعی 

ان شاءالله دل شما هم مثل ما یهویی شاد بشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

خودتو ناراحت نکن همه چی دست خداست منم برج ۳ قرار بود دوباره آی وی آف کنم خدا خودش غافلگیرم کرد اونم ...

مشکلتون چی بود.علائم بارداریتون چی بود

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
چند روز گذشته از موعدت.؟  پریودات منظمه؟  یه بیبی چک بزن شاید معجزه شده یرای خدا کاری ند ...

منظم نیست .چهارده روزه .ولی یه هفته اس علائم دارم پریود بشم

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
1718

من عمم چندبار آی وی اف کرد ج اب نکرفت خودخودکی چند ماه پیش بعداز ۲۰سال دامنش سبز شد ایشالله خدابهت یه نی نی قشنگ سالم بده

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشکلتون چی بود.علائم بارداریتون چی بود

همسرم نازایی مطلق خودمم تنبلی تخمدان تخمک هام بی کیفیت بودن موقع آی وی آف موقع لقاح جنین نمی شد و کارمون ب انتقال نمیرسید دکترا میگفتن جنین اهدایی راهتونه 

این ماه هم بازم وقت آی وی آف داشتم ک خدا نظر کرد 

فقط پایین دلم سفت شده بود درد پریودی داشتم با سینه م حساس شده بود

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
یه بیبی بزن. 

اصلا دلشو ندارم 

1760
دعام نکن می تونم علت این جمله رو بدونم

دعا کردن برا بقیع برلم کافیع

به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨🤙🏻 یع ابانی ردی😎
اصلا دلشو ندارم 

بزن بابا. من خیلی تجربه اینجوری دارم 

86روزتاجذابیت  عضوگروه زرد،شروع:99/3/1وزن اولیه:78الان:76هدف:57😍😍قد:159ایشالله من تلاش میکنم سلامتی بدست بیارم چون کلی مشکلات اومده سراغم. 💪💪💪
1759
هر دو قشنگه دعایی بکنند برام، خیری برام بخوان  بسیار حس خوبی می گیرم انرژی مثبت

نمیدونم ولی من ترجیحم فعلا اینع 

اگ خدا بخواد خودش انجام میدع برام قطعا 

به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨🤙🏻 یع ابانی ردی😎
1651