2726
عنوان

سونوگرافی ۱۶هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 53 پست
من ۱۳ هفته رفتم نشون نداد بعد کرونا اومد از ترس نرفتم الان ۲۶ هفته هستم جنسیت نمیدونم ۶تیر نوبت دکتر ...

یعنی حتی چکاب نرفتی؟!

ازمایش دیابت 

غربالگری دوم 

هیچکدومو نرفتی؟!!!!

عجب جراتی داری

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان من آن تی بهم ۹۹درصد جنسیت گفت به نظرتون بهش اطمینان کنم اخه دیروز رفتم چند تا لباس گرفتم میگم ...

بستگی به دکترت و دستگاه سونو داره .من سر دخترم تو ۱۲ هفته گفت دختره درستم گفت الانم گفت دختره مطمئنم دختر میشه

بنده ها خدا دارن ....
2728
یعنی حتی چکاب نرفتی؟! ازمایش دیابت  غربالگری دوم  هیچکدومو نرفتی؟!!!! عجب جراتی داری

چک آپ دوبار رفتم بهداشت کنار خونمون .همون بهداشت گفت نیا تا ۶ تیر ازمایش اولیه دادم غربال گفت لازم نیست منم نرفتم

صدرصد گفت جنسیتش رو آخه میگن ان تی فقط احتمال میده اونم برای خیلی آدما بوده اشتباه شده

کسی که واسم سونو کرد تو این موردا مشهوره .هر کس که رفته تو ۱۲ هفته کلا درست از اب در اومده

بنده ها خدا دارن ....
چک آپ دوبار رفتم بهداشت کنار خونمون .همون بهداشت گفت نیا تا ۶ تیر ازمایش اولیه دادم غربال گفت لازم ن ...

چه جالب 

همین بهداشت صدبار منو کشوندن مرکز 

که باید دکتر تغذیه و ... فلان ببیننت 

هر چی گفتم نرم ، گفتن بااااید بری ، اونام چهار تا سوال تکراری مسخره پرسیدن 

تا الان هم ماهی یک بار حتما رفتم دکتر ، دوبار هم ازمایش دیابت و عفونت و... دادم

از ۳۰ هفته هم دو هفته یکبار باید برم مطب

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
چه جالب  همین بهداشت صدبار منو کشوندن مرکز  که باید دکتر تغذیه و ... فلان ببیننت  ...

منم بارداری قبلیم خیلی استرس بهم وارد کردن ازمایش غربال دو مرحله دادم گفتم مشکوک سندروس داون، چه میدونم استخوان جناق بینشی رشد نکرده کل بارداری از این دکتر به اون دکتر بود کم مونده بود سقط کنم شوهر نزاشت گفت پناه بر خدا .هیچی نیست دخترم ما شاالله با ۴ کیلو وزن به دنیا اومد هیچ مشکلی نداشت خیلی هم با هوشه

2706