1735
1707
عنوان

سونوگرافی ۱۶هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 52 پست
بستگی به دکترت و دستگاه سونو داره .من سر دخترم تو ۱۲ هفته گفت دختره درستم گفت الانم گفت دختره مطمئنم ...

هم دکتر و هم دستگاه هاش خوبه ازش همش تعریف شنیدم 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشتر راست و بالای نافم 

مال من زیر نافمه

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم شکرت عاشقتم ک ⁦😍❤️⁩⁦⁩مواظب عشقهای زندگیم باش😍⁦❤️⁩گل پسر مامان زودی بیا بغلم ⁦😍⁦❤️⁩خدایا مررسی
صدرصد گفت جنسیتش رو آخه میگن ان تی فقط احتمال میده اونم برای خیلی آدما بوده اشتباه شده

کسی که واسم سونو کرد تو این موردا مشهوره .هر کس که رفته تو ۱۲ هفته کلا درست از اب در اومده

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنده ها خدا دارن ....

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718

دوستان من شونزده هفته ام تکون نی نی حس میکنم دو سه روزه خیلی زود نیست یادمه پسرم رو دیرتر متوجه شدم البته جفت ام خلفی راستی اولین تکون نی نی هاتون دقیقا کجا بود؟؟

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چک آپ دوبار رفتم بهداشت کنار خونمون .همون بهداشت گفت نیا تا ۶ تیر ازمایش اولیه دادم غربال گفت لازم ن ...

چه جالب 

همین بهداشت صدبار منو کشوندن مرکز 

که باید دکتر تغذیه و ... فلان ببیننت 

هر چی گفتم نرم ، گفتن بااااید بری ، اونام چهار تا سوال تکراری مسخره پرسیدن 

تا الان هم ماهی یک بار حتما رفتم دکتر ، دوبار هم ازمایش دیابت و عفونت و... دادم

از ۳۰ هفته هم دو هفته یکبار باید برم مطب

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
چه جالب  همین بهداشت صدبار منو کشوندن مرکز  که باید دکتر تغذیه و ... فلان ببیننت  ...

منم بارداری قبلیم خیلی استرس بهم وارد کردن ازمایش غربال دو مرحله دادم گفتم مشکوک سندروس داون، چه میدونم استخوان جناق بینشی رشد نکرده کل بارداری از این دکتر به اون دکتر بود کم مونده بود سقط کنم شوهر نزاشت گفت پناه بر خدا .هیچی نیست دخترم ما شاالله با ۴ کیلو وزن به دنیا اومد هیچ مشکلی نداشت خیلی هم با هوشه

1760
1759
زوده فكركنم ١٨ هفته ست قانونش ١٢هفتع جنسيت رو نگفت،؟ كدوم طرف شكمت تكوناشو حس ميكني؟

تکونهام سمت چپه البته نبضو ی حالت حباب و انگار ماهی سر میخوره هس میکنم 

هفته دیگه میرم سونو انومالی 

البته نوبت بدام نشد فک کنم ۱۹ هفتم  به خاطر این دیر شد برم

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت مغزبادوم بهم دادی.عزیزی که امضامو خوندی برا نی نی م سالم دنیاد بیاد ی صلوات بفرست منم برات دعا میکنم.عزیز دل مامان  ی هفته بود خیلی ترسیدم ترس از دست دانت دیونم کرده بودخداروشکر صحیح و سالم دارمت تورو خدا تنهام نزار .نمیدونم گل دختری یا گل پسر ولی بدون قدمت رو جفت چشمای منو بابای هست زودی بیا و لبامو خندون کن .دعا خیلی خوبه.بارداریمو مدیون اول خدا بعد دعای خیر شما عزیزان هستم انشالله دامن همه منتظرا به زودی سبز بشه .گل پسر مامان داشتنت بهترین حس دنیاس عاشقانه منتظر امدنت هستیم منو بابای
1651