2737
2734
عنوان

شکایت از مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 26 پست
من که نفهمیدم چی به چی شد

مادرایشون خرج خونه و کرایه خونه ایشونو میده مادرشوهر هم قرار بوده خونه بده نداده 

شوهرشون هم معتاده 

حالا ایشون میخواد از مادرشوهر شکایت کنه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه  باید محضری باشه تا در ساحت دادگاه قابل استناد باشه حتی اگر کارشناس خط معتمد هم تاییدش کنه ...

عزیزم ی سوال دارم بین منو شوهرم ی قولنامه رد و بدل شده ک خودم مظنونشو نوشتم اما بنگاهی امضا کرده مهر زده اثر انگشت زده  هنسرمم امضا و اثر انگشت مهم همون امضا و شاهدینه ن خط دزسته؟

2728
عزیزم ی سوال دارم بین منو شوهرم ی قولنامه رد و بدل شده ک خودم مظنونشو نوشتم اما بنگاهی امضا کرده مهر ...

فکر کنم چون بنگاهی مهر کرده درسته ولی باید تو سربرگ بنگاهی نوشته باشین کن شماره ثبت داره 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
بله اشتباهی کردم که ازدواج کردم ولی الان بخاطر دوتا بچم دارم زندگی میکنم

مادررشوهرتم ب خاطر دوتا بچه دست تنها پدرش دراونده الانم باید جور اشتباه شما رو بکشه 

از شوهرت شکایت کن بره کار کنه

2738

والا من پدرم خیلی زود مرد مادرم کار کرد و خرجمونو داد از کسیم انتظاری نداشت این چ انتظاراتی بعضیا دارن مادر شوهر باید خرجمو بده به اون چه خرج تو رو بده ،شوهرت عرضه نداره جدا شو جداهم نمیشی خودت کار کن واسه زندگیت خرج زندگیتو درار