1735
1714
عنوان

شکایت از مادر شوهر

428 بازدید | 26 پست

سلام من پدر شوهر ومادر شوهرم از هم جدا شدن

شوهرم باخواهرش با مادرش زندگی میکرده مادرش خیلیییی خسیس هست ودروغگو وادعای با ایمان بودنش میشه

همسرم اعتیاد داشت والان تو ترک هست

دوسال پیش همسرم میخاست یه کار خطرناک کنه ولی صاحب خونه بشیم

که مادرش اومد خونمون یه ورقه نوشت وگفت یه من سال دیگه یه خونه میدم بشینید توش بدون کرایه تا اخر عمرتون

خرج کرایهه وخونه وبچه هامو مادرم میده

مادرش چندروز پیش با همسرم دعواش شده وبه من فحاشی وتهمت زده الان میخام شکایتش کنم به خاطر اون ورقه ایکه داد وبهش عمل نکرد و...

آیا جوابی میگیرم

مای پی شاپ سه روز تخفیف واقعی 50درصد برای مانتوهاش  داره  .

تمامی  مانتوها تک دوز وکار دست هستن  حتما سر بزنید.

1718
1760

فکر نکنم بتونی کاری کنی مگر اینکه ثبت شده باشه نوشته اش

شوهرت چرا خرج خونه رو نمیده؟

انتظار ۶۹ ماهه ی من چه تلخ میگذری😔 رفته‌بودیم مسافرت....در حال گشت زدن بودیم که آقایی داشت فال میگرفت خیلی ها دورش جمع بودن و با دقت حرفاشو گوش میکردن!!!!                                                          خیلی دلم گرفت اخه فالگیر میخواست چی بگه.....         بیایید تا من فالتونو بگیرم اگه عروسی کردین و بعد یک سال طبیعی بچه دار نشدین رفتید خودتون و همسرتون آزمایش دادید همون برگه آزمایش رو بیارید تا فالتونو بگیرم.... شما احتمالا اولش باور نمیکنین که بچه دار نمیشید و اولش خیلی امید دارین..... بعد کم کم سر و کلتون تو مراکز باروری و ناباروری پیدا میشه بازم امید دارین سه چهار بار میکروانجکشن و آی یو آی انجام میدین بازم امید دارین.........                                                                 بعد کم کم میبینین نه بابا شش هفت سال از عروسیتون رفت و خبری نشد بعد حالا میبینین دارین از اطرافیانتون متفاوت میشین و دیگه راحت نیستید کم کم گوشه گیر میشین....                                                                همه هم سن و سال هاتون دارن نقشه بچه دوم یا حتی سومو میکشن و شما هنوز دارین دوا درمون میکنین .... یکدفعه میبینین ده دوازده سال از ازدواجتون رفت و اگه مقاومت کردین طلاق نگرفتین یه سردی خاصی بین خودت و همسرت احساس میکنی موهای سفیدت تورو میترسونه              خدانکنه.... شایدم قضیه برعکس شد و بچه دار شدید ولی مطمئن باشین فالم درسته!😔

خوب میگی شوهرت میخواسته کار خطرناکی بکنه ولی خونه دار بشید ، شاید مادرش اون کاغذ و داده ک ک پسرش کار خطرناکی نکنه، شما اسی عزیز ب جایی ک از این و اون انتظار داشته باشی خرجتو بدن خودت یا شوهرت برا خودتون ی فکری کنید خانواده خودتم وطیفه ای ندارن خرج بدن ولی خودشون دوست دارن میدن ،

بری شکایتم کنی بهت میخندن

1759
نه  باید محضری باشه تا در ساحت دادگاه قابل استناد باشه حتی اگر کارشناس خط معتمد هم تاییدش کنه ...

عزیزم ی سوال دارم بین منو شوهرم ی قولنامه رد و بدل شده ک خودم مظنونشو نوشتم اما بنگاهی امضا کرده مهر زده اثر انگشت زده  هنسرمم امضا و اثر انگشت مهم همون امضا و شاهدینه ن خط دزسته؟

عزیزم ی سوال دارم بین منو شوهرم ی قولنامه رد و بدل شده ک خودم مظنونشو نوشتم اما بنگاهی امضا کرده مهر ...

فکر کنم چون بنگاهی مهر کرده درسته ولی باید تو سربرگ بنگاهی نوشته باشین کن شماره ثبت داره 

1651