2733
2734
عنوان

دوستان یکی از رفیقا تاپیک زد الان تخم مرغ نوشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خواهر شوهرم بچس مریض بود یه زنه بردن. تخم مرغ نوشتن اولین اسم با اشاره کوچیک ترکید فقط به دوطرفش ...

خیلی عجیبه خوشم اومد 

برم امتحان کنم مثلا شوهرم کارش رواز دست داده بگمکی چشمش کرد؟بعد اسما روبگم تخمرغ بیچاره رو فشار بدم؟😂

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
نه آبپز نبود آبجی اصلا واسه منم باورنکردنی بود چون خیلی بسیجی نیسم😂

خدایی خیلی عجیبه اخه من زیاد از دعا فال جادو خوشم نمیاد اصلا ب منم هیچکدوم نمیوفته انگار خدا باهام قهر میکنه 

کاربری قبلیم تعلیق شد😑
2728
دعا نویس نیست👍 فقط اینو بلده واسه بچه های فامیل خودمون

دعا ـ حرز چه جوریه منم میخوام 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
آهان با چی مینویسن روتخم مرغ ؟چجوریه میشه توضیح بدین

عزیزم ببین یکی تخم مرغ میاره خام بعد اسم کسانی که میشناسی رو میاره به زبان یا با مداد مینویسه رو تخم مرغ طرفی که چشمت کرده تخم مرغ خرد میشه 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2738
خدایی خیلی عجیبه اخه من زیاد از دعا فال جادو خوشم نمیاد اصلا ب منم هیچکدوم نمیوفته انگار خدا باهام ق ...

نه آجی جادو نیست 

عمه منم خیلی آدم با ایمانیه اصلا حالش بهم میخوره از جادو و فال اینا

ولی دعاهای اسلامی رو قبول داره

عزیزم ببین یکی تخم مرغ میاره خام بعد اسم کسانی که میشناسی رو میاره به زبان یا با مداد مینویسه رو تخم ...

برطرف میشه چشم کردنش یا فقط میفهمیم کیه

اخه رو تخم مرغ برای چشم زخم اسم الله نمیینویسن ک.......تعجبم چرا نوشتن.... 

احتمالا اسم یکی با الله شروع میشده 

برطرف میشه چشم کردنش یا فقط میفهمیم کیه

عزیزن من چند بار دیدم ولی خودم امتحان نکردم ولی میگن خوب 

2706