2733
2734

بگیددیگه چیکارامیکنیدشوهرتون اینقدمیخادتون 😗

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا نمیدونم تو عروسی اخر شب در حال تاب دادن دختر دایی 1سالم بودم چی در من دید که عاشقم شد و یک هفته بعد اومد خواستگاری😂😂😂فکر کنم به قول خودش موی مشکی شال قرمز جذبش کرده

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

صداقت گدشت فدای شدن  قانع بودن 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2738
پوسسسسستشو کندم شوهر من شخصیت مهرطلب داره البته فقط نسبت ب من اینجوریه  منم سو استفاده...😉😂

مهرطلب ینی چی؟

با اجازه اسی خانم های شیرازی امروز مجتمع خلیج فارس تعطیله

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

تحقیرش نمیکنم.با قهر و دستور دادن و مقایسه کردنش

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
مهرطلب ینی چی؟

هرچقدر من قهرو ناز کنم اون برای اشتی پا پیش میزاره،نمیزاره قهرکنم تحمل نمیکنه،دوسنداره رفتارم باهاش بدباشه براهمین خودش همیشه میاد سمت من 🤣گناه داره

البته ننیزارم زیاد اذیت بشه از دلش درمیارم دورش بگردم

♥️♥️
هرچقدر من قهرو ناز کنم اون برای اشتی پا پیش میزاره،نمیزاره قهرکنم تحمل نمیکنه،دوسنداره رفتارم باهاش ...

ایجووونم

2706