2737
2734

ببخشید ک همش این تاپیکو میزنم 

من دوتا گوشی دارم

ی گوشیمو برادرشوهرم با پرویی برد بده ب نامزدش منم ب نامزدش پیام دادم من روم نشد بهت بگم نمیتونم ازگوشیم دل بکنم 

خلاصه شوهرش زنگ زده ب شوهرمن نمیدونم چی گفته شوهرمم عصبانی زنگ زد ب من فوش وفوش کشی ودعوامون شد قطع کرد

فرداش  جاریم  پیام دادسلام  جوابشو ندادم بعد پبام داد ناراحتی بیا ۲کلمه حرف بزنیم و..

احساس کردم شوهرشو پرکرده 

جاریم ی شهر دیگس 

ما تهرانیم 

کار اون  وکار شوهرم ۲جای متفاوته 

الان هم باشوهرم قهرم  شب هم نمیاد خونه سرکار میمونه چ کار کنم 

بخدا واقعیه کمکم کنید مخم درگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گوشیت قرض داده بودی؟ اگه قرض داده بودی کار خوبی نکردی به جاریت گفتی نمیتونی دل بکنی بچه ای مگه

ن  بابا 

ب برادرشوهرم امانت دادم الان ور داشته بده ب نامزدش دائم

2738

برادرشوهرت نمیتونه گوشی بخره واس زنش؟؟😕😕😕

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

از اول نباید میدادی.حالا که جاریت دعوا راه انداخته حتمااا گوشی رو بگیر.با خودش میگه هم حالشو گرفتم هم با شوهرش دعواش شد هم گووشی ازش گرفتم.بگو فقط تلفن و بیار دیگه ام قطع رابطع کن

نمیدونم چرا حرف حق میزنی تعلیقت میکنن
2706