2410
2553
عنوان

رمان خونا بیایید😊💋

78 بازدید | 9 پست

چند تا رمان تو ژانر عاشقانه و طنز و اینا بگین برم بخونم قشنگم باشه بی سر و ته نباشه😊

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

طلايه.طلاهاي اين شهر ارزان هستند.سيگارصورتي.همخونه.قرارنبود.بامن بمان.اين مرد امشب ميميرد.هكرقلب.

ايناعاليه

كلي فكركردم تا يادم اومد🤦🏼‍♀️

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
سیگار شکلاتی نبود؟؟؟؟

شكلاتي برا هما .صورتي مال ي نويسنده ديگه

اهان راستي رمان افسونگر هم مال هما پوراصفهاني عاليه

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2714
کدومش قشنگ تره؟  شکلاتی یا صورتی؟

شكلاتي تا اخر ادامه نداد تا اونجايي كه يادمه

شكلاتي اوش معلوم نميشه داستان راجب چيه

فك كنم ايم پسره ساميار بود البته فك ميكنم

من پارسال خيلي ميخوندم و دوران مدرسه