2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پیام اینا داشتم ازش ولی وکیلم استفاده نکرد ازش حتی رفتم پرینت گرفتم از پیاما ولی وکیلم گفت به درد ...

وکیلت بدرد نمیخورد مث وکیل من پنج تا پرونده کتک کاری و چاقو داشتم ازش نتونست طلاقمو بگیره بهمم گفت ولش اعتراض نده بیفایده است 😒

2728
محضر ک خوبه مدارک میدی اسم مینویسن میری خونتون فقط حتما اگ پریودی بهشون بگو چون طلاق باطل میشه

برای منم همینو گفتن ولی من محضردارو مجبور کردم جلوی خودم صیغه طلاقو بخونه. میخواستم دلم آروم بشه.

من و.شوهرم به اخر رسیدیم هیچ علاقه بینمون نیست. حتی جدا میخوابیم. ولی احمق میگه اگه بخوای طلاق بگیری خانواده ات را میکشم. میام محل کارت بی ابرویی در میارم. خیلی خره.  فقط میخواد یه جای خواب داشته باشه و یه شامی نهاری. انقدر منو تنزل داده که خدا میدونه.کاش بمیره روانی. کاش یه بار صدای تهدیداشو ضبط کنم. همش یادم میره. عین دو تا هم خونه ایم. هر شب ساعت 10 به بعد میاد. میگه میخوام تو را نبینم. ولی نمیخواد جدا شیم. البته چون هیچی نداره نه خونه نه پس انداز . و یک عالمه وام و قسط. فقط میخواد سقف بالاسرش را از دست نده. خیلی عقب افتاده ست. 

من و.شوهرم به اخر رسیدیم هیچ علاقه بینمون نیست. حتی جدا میخوابیم. ولی احمق میگه اگه بخوای طلاق بگیری ...

مث شوهرمنه تازه شوهرمنک قهرکرد رفت زمان تمدید اجاره خونه تا بخیالش وادار بشم دوباره ببذم مفتخورو خونه مامانم باز اذیتمون کنه. منم زنگ زدم مامانم اومد چک و رهن و احاره داد تمدید کرد بنام خودش حالا پررو باز رنگ زد خونه رو چکارکردی گفتم فعلا تمديد زنگ زده درباز کن بیام گفتم نه. 😒موقع اسباب کشیمونم همینجور اند اخت ب فهر رفت ت پارک خابید نیومد چنتا تکه وسیله ذو جابجا کنه خودم کردم. همسایه ام اومد کولرمو راه انداخت این مث مترسک وقتی همین چی اماده شد اومد. ک بعدم موقع تمدید انداخت ب قهر. ب حرفاش اهمیت نده بندازش از رندگیت بیرون نترس. اگ درست شدنی نیس رها کن. چون تهدیداشون توخالیه

میشه علتشو بگی

بد دهن بود و سو ظن شدید داشت  خسته شدم ازش روزی دو بار بازجویی کارای نکرده بهش میدادم إآخر سر میگفت تو دروغ میگی  خسیس بود خرج نمیداد در کل بیماری پارانویید داشت  هیچ خاطره خوشی ازش ندارم 😔😔😔

بد دهن بود و سو ظن شدید داشت  خسته شدم ازش روزی دو بار بازجویی کارای نکرده بهش میدادم إآخر سر م ...

😑😑😑😔

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍