2733
2734

چندهفته جنسیتومیگن؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ۲۴ هفته ام شکم ندارم😥

پسره یا دختر؟ من الان ۱۳ هفتمه همش انتظار دارم شکم داشته باشم میگم نکنه بچم چیزیش شده شکمم بالا نمیاد،البته ی کوچولو دارما چون خودم لاغرم یکم شکمم اومدا بالا مشخصه ولی زیاد نه

2738

سلام

من هفته ۱۱ هستم

حالت تهوع وحشتناک دارم.نفسم بزور میکشم.‌دعا کنید زود خوب بشم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ 💛  خدا جونم مررررررررسی بابت  معجزه کوچولو که تو دلم کاشتیش 💛  خودت مراقب هدیه قشنگت باش همیشه🌺 پسر نازم  نویان مامان ۱۳۹۹/۹/۱۹ ساعت ۱۰:۱۵ صبح به دنیا اومد😍 و شد همه دنیای من و باباش 👪  الهی از این معجزه های شیرین قسمت تموم دوستای منتظرم🙏🧡 
من هفته قبل رفتم nt گفت ۹۵ درصد پسره

چندهفتته؟من رفتم سنو قلب ۷هفته و۵روزمه بعد گف ماه بعد دهم باز بیا ماه ب ماه بایدبرم پیش دکتر؟؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
چه بااطمینان گفته برامن گفت مشخص نیست کوچیکه راستی ضربانش چندبود؟؟

اره اصلا قبل اینکه خودم بخام بپرسم گفت میخاین بدونین من تعجب کردم گفتم مگه معلومه گفت ارررره ، ضربان قلبش ۱۳۷ بود

2706