2737
2734
عنوان

اگه نامزدتون بگه مادرت داره دخالت میکنه چکار میکنین 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 45 پست
بنظرم نباید با نداریش کنار میومدی اون دیگه تلاشی نمیکنه پیش خودش میگه اینکه قانعه

فک میکردم آدمه میفهمه اصن یه بار تشکر نکرد ک با همه چی من کنار اومدی 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرسری گف دخالتای مادرشو زدم توصورتش گفتم حالا کی دخالت میکنه دیگ نگف دخالت

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2731
فک میکردم آدمه میفهمه اصن یه بار تشکر نکرد ک با همه چی من کنار اومدی 😔

مردا درک نمیکنن اینو...بهش بگو حداقل یه شاخه گل میخریدی واسه عیدی 

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
2738

شوهرمنم‌بهم‌گف ب مامانت بگو توزندگیم دخالت نکنه ب مامانت هیچ ربطی نداره و....هیچ وقت بابت اون حرفاش دلم‌باهاش صاف نمیشه...میگم‌میخندم‌ولی توتنهاییم‌بایاداوریش اشک میریزم

نه هی میگن نداریم نداریم وضع مالیمون خوب نیس تو تاپیک قبلیا گفتم واس عید فطر چکار کرد مامانم فقط گف ...

میگفتی جوابش تو سوالت چون مامانمه!!

چون نگران من و زندگی من براش مهمه حرف بدی هم نزده وقتی درآمدت خوب نیست به فکر باش نه الکی جبهه بگیری

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
شوهرمنم‌بهم‌گف ب مامانت بگو توزندگیم دخالت نکنه ب مامانت هیچ ربطی نداره و....هیچ وقت بابت اون حرفاش ...

منم اخلاق بدم اینه ک دوس ندارم کسی رو ناراحت کنم حتی کسی ک بدی کنه بهم

2706