1735
1714

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1758

من پسرمو بردم حموم

شوهرم رفت بيرون

قراره خودش بياد ناهار درست كنه😇

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****

منم دارم کارمیکنم تو اینترنت

و ناهارم خونه مامانمم

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت
1760

چراهمه قرمه دارن😐 هماهنگ کردید؟😂

بادلخوری به خــــدا گفتم :                                   درب آرزو هایم را قفل کردی و کلید راهم پیش خودت نگه داشتی 💔                                                         خــدا لبخندی زد و گفت:                                          همه عشــقم این است ک به هوای این کلید هم ک شده گاهــی به من سر میــزنی ❤️                                                  

شوهرم رفته ماشین ببره کارواش بریم دور دور فکر کنم رفت ک رفت😐

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
1665
بچها چیکار کنم  کاربریم بترکه

دعوا

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
1651