2733
2734
عنوان

بچم کهیر زده بیاین لطفا

744 بازدید | 17 پست

سلام.الان پنج روزه بچم کهیر زده .شکم و کمرش خیلی زیاده .دیروز دکتر زادیتن داد و پماد زدم بهتر شد ولی امروز صبح که از خواب بیدار شد پشت کمرش و گردنش باز خیلی زیادتر شده بود.چیکارش کنم باز ببرم دکتر یا نه همون داروهارو ادامه بدم. چقد طول میکشه تا کامل خوب بشه؟

خدایااااااا شکرت ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه منظور دونه کوچیک کوچیک کنار هم هستش دختر من یه ماهش بود صورتش زد تو دو سه روز کل صورتش دونه زد دکتر گفت حساسیت هست من خودم تن ماهی میخوردم میگفت احتمالا به خاطر مواد افزودنی هست کرم ثمین داد و شربت صد حساسیت خوب شد یکی دوبار دیگه هم زد یه سال و دو سال و نیم

تو همه کارها خدا رو به یاد داشته باش
2728
2738

ای وای بچه منم دوروزه اینجوری شده نمیدونم به چی حیاسیت کرده بردمش دکتر دوتا شربت داد چکار کنم زود خوب بشه خیلی نگرانم دوباره ببرمش دکتر؟دیروز خیلی کم بود امروز بیشتر شده 😢😢😭😭😭صبح منم تایپک زدم هیچکس جواب نداده

ای که گفتی جان بده تا باشدت آرام جان/جان به غمهایش سپردم نیست آرامم هنوز🌷

من از پنج سالگی اینطوری کهیر میزنم.. حتی یبار یه ماه بستری شدم

داروهای شیمیایی نخوره، خوراکی نخوره، من خودم به چیزایی که مواد نگهدارنده دارن حساسم

بهترین روش برای من که اخرش یه دکتر کشف کرد ایناس: هندونه که روش خاکشیر پاشیده شده، عرق کاسنی، عرق هفت گیاه، ترنجبین

داروهای گیاهی بده بهش خیلی زود اثر میکنه😊

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.

چیزایی که طبع سرد دارن هم خوبه

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.
ای وای بچه منم دوروزه اینجوری شده نمیدونم به چی حیاسیت کرده بردمش دکتر دوتا شربت داد چکار کنم زود خو ...

بچه من ظهر تا اخر شب بهتر میشه ولی صبح که بیدار میشه خیلی زیادتر از قبل شده😭

خدایااااااا شکرت ❤️
بچه من ظهر تا اخر شب بهتر میشه ولی صبح که بیدار میشه خیلی زیادتر از قبل شده😭

دقیقا پسر منم صبحها خیلی زیادتره و پررنگ تر امروز اصلا یادم نبود تعطیلی رسمیه رفتم دوباره مطب بسته بود برگشتم دارم دیوانه میشم

من از پنج سالگی اینطوری کهیر میزنم.. حتی یبار یه ماه بستری شدم داروهای شیمیایی نخوره، خوراکی نخوره، ...

لطفا بگو خطری که نداره ؟تا حالا سابقه نداشت بچم اینطوری بشه😭😭

لطفا بگو خطری که نداره ؟تا حالا سابقه نداشت بچم اینطوری بشه😭😭

نه فقط ادم اذیت میشه چون خارش و اینا داره

فقط شبا حواستون باشه چون شب بدتر میشه و دکتر به من گفت اگه یهو شب خیلی شدید باشه خدایی نکرده خدایی نکرده احتمال خفگی هست 

عرق کاسنی رو از جای معتبر بخرید بدید بهش 

خیالتون راحت سریعا خوب میشه

دعا میکنم برای کوچولوتون❤

2706