2726
عنوان

احتمال بارداری بدون دخول

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 39 پست
من نفهمیدم    

پس اینطور که معلومه ، بهتره هرچه زودتر تاپیک رو ترک کنی گلم 😊

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس اینطور که معلومه ، بهتره هرچه زودتر تاپیک رو ترک کنی گلم 😊

ببخشید بی اجازه ی شما اومدم😑

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728
ببخشید بی اجازه ی شما اومدم😑

منظور اجازه نبود عزیزم. اینکه شما متوجه نشدین جالب بود.

چند سالته؟؟

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
خودش ارضا شده بعد به خاطر ایشون دو باره دخولو انجام داده

شاید یه دختر ۱۲ ساله باشه که متوجه نشده ...

این دیگه توضیح دادن نداشت که ...

شاید یه دختر ۱۲ ساله باشه که متوجه نشده ... این دیگه توضیح دادن نداشت که ...

7 سالمه 😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮