1735
1707
عنوان

احتمال بارداری بدون دخول

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 39 پست

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
نه بخاطر من بعدش دخولو انجام داده

من نفهمیدم  

از آن خودت باش که ارزنده ترینی ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
1760
پس اینطور که معلومه ، بهتره هرچه زودتر تاپیک رو ترک کنی گلم 😊

ببخشید بی اجازه ی شما اومدم😑

از آن خودت باش که ارزنده ترینی ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
1759
نه بخاطر من بعدش دخولو انجام داده

شوخی کردم عزیرم

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
شاید یه دختر ۱۲ ساله باشه که متوجه نشده ... این دیگه توضیح دادن نداشت که ...

7 سالمه 😐

1651