1735
1714
عنوان

احتمال بارداری بدون دخول

517 بازدید | 39 پست

دوستان من روز ۱۵ سیکلم با همسرم رابطه داشتیم ولی همسرم قبل دخول نزدیک واژنم انزال داشت و بعد دخول داشتیم.‌ببخشید انقدر راحت میگم الان سوالم اینه ممکنه من باردار باشم؟

احتمالش ضعیفه خیلی ولی صفر نیست

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

چی؟!!!!😐😐😐😐😐😐

خوب امضامو عوض میکنم ولی بازم روی سخنم خودتی!!!درسته با اون کاربری نحس و چندشت دیگه نمیای ولی مطمئنم با کاربری دیگه هستی و میخونی . خوشحالم که گند کارات در اومد و پرتت کردن بیرون ، دیدی نه تنها من نترکیدم بلکه خودت رفتی قاطیه باقالیا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 منتظرم باز یجایی سوتی بدی باز بفرستمت همون جایی که الان هستی!!!!من شکل حرف زدنت و طرز فکر پوسیدتو میشناسم پس بپا سوتی ندی و دور بر من آفتابی نشی . 
1760

اول انزال داشته بعد دخول؟ فیلمو برگردونده عقب شاید🤔

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"

یکم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  

اگه بعدش خودشو نشسته باشه احتمالش زیاده 

از آن خودت باش که ارزنده ترینی ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
1759

چه عجول بوده شوهرت 😁

اگه لطف کنیدو منو و ارزوهامو یه صلوات مهمون کنید ممنون میشم دوستای دوست داشتنی ! خدایا ، خدای خوب و مهربونم بخاطر این همه نعمتی که همیشه دراختیارم بوده و قدرشو ندونستم الان یباره میگم شکرت ! پیشاپیش ممنونم که منو به همه خواسته هام میرسونی و ارزوهام و بزودی خاطره  میکنی واسم ! 
بستگی به تخمکهات داره اگه خیلی قوی باشند وخیلی نزدیک واژن شده باشه احتمالش هست

تخمکام خوبن کلی متاسفانه نمیدونم چیم مشکل داشت اولی سقط شد دومی هم چون بلافاصله حامله شدم سقط شد

1651