2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 من واقعا تمبل شده بودم زیاد همه اینجا گفتن احتمالا دختره ولی پسر شد😅

احتماله دیگه...من خواهرم کلن ت خواب بود دوران حاملگی اصن ما بیداریشو ندیدیم بچش دختر بود...و از قدیمم هست...مادر پسر زبروزرنگه اما مادردختر تنبله

مراقب خودت باش،از 
اخه میگن ویار دختر بده من اصلا ویار ندارم

منم اصلا ویار نداشتم سرهم یه هفته حالت تهوع خیلی خفیف داشتم ک رفع شد زود

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
احتماله دیگه...من خواهرم کلن ت خواب بود دوران حاملگی اصن ما بیداریشو ندیدیم بچش دختر بود...و از قدیم ...

این حرفای قدیم واسه خیلیا جواب نمیده کلا فقط سونو 

❤️❤️❤️❤️😍😍                                                                          
این حرفای قدیم واسه خیلیا جواب نمیده کلا فقط سونو 

ولی سونو هم اشتباه میکنه دوتا از فامیلامون گفته بودن دختره بنده خداها سیسمونیه دخترونم گرفته بودن اما بچه جفتشون پسر بود

مراقب خودت باش،از 
احتماله دیگه...من خواهرم کلن ت خواب بود دوران حاملگی اصن ما بیداریشو ندیدیم بچش دختر بود...و از قدیم ...

توروخدا این حرفا رو نزنید

من دارم از خستگی بیهوش میشم بچمم پسره

هر کس منو میدید میگفت بچت دختره حتی ان تی گفت دختره دیگه منم مطمن شده بودم بعد آنومالی گفت پسر

این حرفارو نزنید زن حامله دل میبنده هنوزم که هنوزم من حس میکنم یه دختر داشتم سقط شده خیلی توی روحیم تاثیر گذاشت جنسیت اشتباهی

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
2706