2726

بنظر شما با این شرایط کرونا باید چیکار کرد ؟ غیردولتی واسه آموزش مجازی حیف نیست که شهریه کامل رو بدیم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما کدوم ثبت نام کردین من هنوز شنبه مخوام ثبت نام کنیم

ءدر کلاس درس خدا                                                   آنهایی ناله میکند رد می شوند.                                    آنهایی که صبر میکند قبول می شوند.                            آنهایی که شکر میکنند شاگرد ممتاز میشوند. 
2728

منم دولتی ثبت نام کردم پول غیرانتفاعی وهراز گاهی میدی برابچت معلم خصوصی میگیری که چیزایی که یاد نگرفته روبهش یاد بده ازطرفی احتمالش زیاده مدرسه باز با گوشی باشه پولی الکی ریختنه

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
منم دولتی ثبت نام کردم پول غیرانتفاعی وهراز گاهی میدی برابچت معلم خصوصی میگیری که چیزایی که یاد نگرف ...

دولتی خوب نزدیک ما نیس.  البته من شاهد هم پیش ثبت نام کردم

پول بدی غیر انتفاعی که چی بشه مجازی درس میدن همشون پولتونو نریزید دور

رفتم دولتی نزدیک خونمون افتصاح بود از مدیرش بگیر تا معلم هاش حتی معلم و معاون تا متوجه شدن من دخترم رو غیرانتفاعی امام رضا ثبت نام کردم گفتن اصلا دخترتو اینجا نیار که به درد نمیخوره

من در هر شرایطی دولتی، خودم معلمم می دونم دولتی برا پسرم خیلی بهتره

بیشتر توضیح میدی؟ منم امسال پسرم میره اول دبستان

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706