2726

سر یک مسله حقوقی به راحتی میتونیم حقمون بگیریم 

ولی مامانم میگه حوصله داداگاه نداره 😐حتی دادگاه  وکیل هم نمبخواد اونقدر که مدرک داریم!!

خوب اعصابم خرد شد مامانم برعکس من ظاهر سختی داره ودرونی نرم!!!زود میبازه

بهش گفتم مامان جان نترس ما پشت توییم ضعیف نباش

ناراحت شد وگفت تو دخالت نکن😑😑😑

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

مامانت باید بیشتر عذاب وجدان داشته باشه که

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدایی تو خودت ناراحت نشدی بهت گفته دخالت نکن 

من ناراحت میشم حس میکنم آدم حسابم نمیکنن

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

سر ارث و میراثه ؟ 

اگه آره خب نمیخواد با فامیلاش در بیفته

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
سر ارث و میراثه ؟  اگه آره خب نمیخواد با فامیلاش در بیفته

فامیل خودش نه فامیلای بابام

نخواد!!من میخوام 

مامانم ساده است تهدید میکنه وبیشتر حرف میزنه ولی من ظاهرا خوبم و نمیگم ولی  عمل میکنم 

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤
2706