2703
2553
عنوان

شده به کسی ظلم کنین بعد تاوان پس بدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هیچ وقت اینکارو نکردم 

دل شکستن تو تربیت من جایی نداره

میگذرم اگه کسی بخواد چیزی بگه 

همیشه چوب این کسخل بازیمو هم خوردم ولی دل نشکستم اصلا 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

منم یه مورد اینچنبنی داشتم ولی من واقعا نمیخواستم بدی کنم خوب باهم جور نبودیم تو دانشگاه یه پسره شیش شال کوچبکتر میگف از تو خوشم میاد ول کن هم نبود یعتی بعد دوسال مثلا تولدم و عید و هرجی بود پیام میداد تبریک میگف من برا کارا درسیش کمکش کرده بودم این عاشق شده بود اخرشم مجبور شدم با رفتار بد دورش کنم ولی گف من دیگه پیام نمیدم ولی نمیبخشمت و اینا خوب چیکا کنم😕

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

آه شده فکر میکنم، 3 روز پیش یه اتفاقی افتاد واسم که خیلی ناراحتم کرد هرچی فکر کردم به این نتیجه رسیدم که این جواب همون کارای اشتباهی بوده که تو گذشته انجام دادم بعدم به اعتقاد من آدما جواب خوبیا و بدیهاش رو تو همین دنیا میگیرن

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
دنیا دار مکافاته،خب از عمد نکردی،سنت کم بوده،از خدا بخواه ببخشتت

اره.بعد اون ماجراها دیگه با هیچ کس دوست نشدم.گفتم ولش کن وابسته میشیم بعد خب هم به خودم و هم اون طرف ظلم میکنم.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2714
آه شده فکر میکنم، 3 روز پیش یه اتفاقی افتاد واسم که خیلی ناراحتم کرد هرچی فکر کردم به این نتیجه رسید ...

منم همیشه میگم هرکسی هرکاری کنه تاوانشو پس میگیره

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

از کلاس اول دبستان با اکرم و مینا دوست و همسایه بودم تا کلاس سوم راهنمایی 

اکرم نامادری داشت هر وقت میرفتم خونش در حال بشور بساب بود منم یدونه دختر بودم مامان خدا بیامرزم نمیزاشت دست به سیاه سفید بزنم تا از خونه اکرم میمومدم جارو رو برمیداشتم به حیاط جارو کردن یا دستکش دستم میکردم ظرف شدن یچیز عجیب بود برام بسکه لوس بار اومده بودم خلاصه اکرم درد دلش پیش ماها بود تا شدیم کلاس اول راهنمایی یروز یادم نیس سر چی دعوامون شد تو مدرسه .

درست بالای پله های تو حیاط هلش دادم پایین پرت شد پایین جلو بچه ها بهش گفتم تو نامادری داری باخنده 

فقط نگاهم کرد😢 گذشت بعدا باهم اشتی کردیم . ولی نگاهش با اشک رو یادم نمیره . اون دل شکستن با اینکه ۱۱ سالم بود عقلی نداشتم تاوانش خیلی سنگین بود 

خودم بعدها بخاطر بی پدری بچه هامو تنها بزرگ کردم 

صد بار تو مجالس مختلف یا اداره جات تو مدرسه پسرم بهم توهین شد که شوهر نداری 😢😭 بچه هات بی پدرن . گرچه مثل شیر بظاهر جواب دادم اما صورت اکرم و چشماش یادم نمیره 

الان میفهمم اون تقصیری تو نامادری داشتن نداشت من احمق چرا سرزنش کردم 

خدا منو ببخشه دلشو شکستم 😭

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
افررررین به توالان چند سالته؟متاهلی؟

20 سالمه عزیزم مجردم 

از کلاس اول دبستان با اکرم و مینا دوست و همسایه بودم تا کلاس سوم راهنمایی  اکرم نامادری داشت ه ...

وای عزیزمممممم😑😑😑😑😑😑😑

از کلاس اول دبستان با اکرم و مینا دوست و همسایه بودم تا کلاس سوم راهنمایی  اکرم نامادری داشت ه ...

وای عزیزممممممم😑😑😑

منم یه مورد اینچنبنی داشتم ولی من واقعا نمیخواستم بدی کنم خوب باهم جور نبودیم تو دانشگاه یه پسره شیش ...

اره خب تو اول با رفتار خوب بهش گفتی نمیخوای.دست بردار نبود مجبور شدی.من نمیدونم مرضم چی بود.یه بار دعوامون شد دیگه بعد اون ازش بدم اومد و خیلی باهاش بدحرف میزدم 

2706