2703
2553

من یادمه 16 سالم بود با یه پسره دوست شدم.18 سالش بود .خیلیییییییییی دوسم داشت...ولی من ازش زده شدم کات کردم باهاش.خیلی بد باهاش کات کردم. اول یهو کات کردم.خیلی گریه و زاری کرد .که برگردم.گفتم اگه برگردم مثل قبل نیستم.گفت باشه تو فقط باش.سرد باش ولی فقط باش.بعد برگشتم.ولی خیلییییی سرد بودم باهاش.همش ضایعش میکردم.بی احترامی میکردم.خیلی بدبرخورد میکردم باهاش.اخر سر باهاش دوباره کات کردم.بعد خیلی خوش حال بودم.دوستش با یکی از دوستام صحبت میکرد به دوستم گفته بود که سامان(دوست پسرم ) خیلی حالش خرابه .یلدا (من)چطوره؟به دوستم گفتم بهش بگو یلدا خیلی خوشحاله که کات کرده دیگه راحت شده واینا..بقیشو پست بعد میگم از قبل تایپ کردم

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

بعد یه مدت دگ خبری از سامان نداشتم.ولی میدونستم خیلی حالش بده برام مهم نبود.نمیدونم چم بود.بعد یکی دو ماه با یکی دیگه دوست شدم.خیلی دوسش داشتم.ولی داداشم فهمید.بابامم داشت میفهمید داداشم نذاشت بابام بفهمه.ولی خوده داداشم پدرمو دراورد.گوشیمو گرفت همش سرکوفت میزد بهم.از یه طرف از دلتنگی اون یارو داشتم دق میکردم از یه طرف از دست داداشم داشتم دق میکردم.این وسط تنها چیزی که بهش فکر نمیکردم سامان بود.اون تابستون من مردمم.داغون شدم.از غصه انقدررر موهام میریخت که نصف شده بود.زیر چشمام کبود بود.خیلییی حالم بد بود.خلاصه اون ماجرا رو هم گذر زمان حل کرد تموم شد.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما فقط بهمون بدی شد 

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2720

چند ماه  بعدش با دوست سامان (سامان همون دوست پسر اولیمه که بالا گفتم)صحبت کردم.گفت سامان بعد تو داغون شد.مشروب میخورد.مست میکرد.گُل میکشید.(اینارو که گفت شاخ دراوردم.چون سامان اصلاااا اهل این چیزا نبود)ولی یه بار با یه پیج فیک فالوش کردم از استوری هایی که میذاشت فهمیدم اره خیلی عوض شده.با خودم گفتم خاااک تو سرم چیکار کردم با پسره مردم.به خاطر همین بود همون تابستون اون بلا سرم اومد(همینکه با یکی دیگه دوست شده بودم داداشم فهمید و. .)حس میکردم تاوان پس دادم.سنم کم بود عقلم نمیرسید .ولی تنها کاره خیلی بدی که تو کل زندگیم کردم و خیلی ازش پشیمونم همینه.

آره

دختری تو مدرسه ما بود همش مسخره سبیلاش که پر پشت بود رو میکردیم دو سال بدش هزار ماشالله سبیلام اندازه سبیلهای مردها رشد کرد😢

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم

البته چند وقت پیش ازش خبر گرفتم.گفتن با یه دختره دوسته و خیلی دوسش داره و خیلی حالش خوب شده خداروشکر 

2714
خب 

نوشتم عزیزم همشو 

پس تو هم مثل منی :(

گاهی دلم هیچ چیز نمیخواهد جز گپ ریز ریز با مادرم هی من حرف بزنم، هی او چای تازه دم بریزد، هی چای ام سرد بشود هی دلم گرم 🫀 آنجا که چای ات سرد میشود و دلت گرم "خانه مادر" است💕
پس تو هم مثل منی :(

برا توام این ماجرا پیش اومده؟

2706