1735
1707

خواهرشوهرم دو سال بزرگتره.والا تو زندگیشون نیستم ولی ظاهرا که از این بابت مشکلی ندارن

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

جاریم از شوهرش بزرگترع اصلا شوهره حس میکنه مادرشه جایی باهاش نمیره خجالت میکشه ازش 

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
1760

خواهر من ی خواستگار داره چهارماهه دست برنمیداره شش سال از خواهر کوچکتره ولیمیگه شناسنامه مو کوچیک گرفتن یعنی وند سال بعد دنیا اومدنش براش شناسنامه گرفتن  بدجوری پیله خواهرمه  ب نطرتون بعدها مشکل پیش میاد براشون

خواهر شوهر من از شوهرش شش سال بزرگ‌تره،ولی سیاست داشت تا زنش شد سریع بچه دار شد که جا پاش محکم شه،الان هم چهار تا بچه داره.شوهرش نپخته و بچه گانه رفتار میکنه،خوب خواهرشوهرم که از خداشه اگه با این ازدواج نمیکرد دیگه سنش بالا بود،موقعیت ازدواج‌براش پیش نمیومد

خواهر من ی خواستگار داره چهارماهه دست برنمیداره شش سال از خواهر کوچکتره ولیمیگه شناسنامه مو کوچیک گر ...

اصلا جایز نیست عزیزم.حتی اگه پسره پیغمبر باشه بازم اطرافیان میرن رو اعصابش.بهتره منتظر خواستگار مناسبتری باشه

1759
اصلا جایز نیست عزیزم.حتی اگه پسره پیغمبر باشه بازم اطرافیان میرن رو اعصابش.بهتره منتظر خواستگار مناس ...

راس میگی؟ انگاری دل خواهرمم باهاشه ولی بابام مخالفه اونم هی میره میاد پدرمادرشو میفرسته