2410
2553
عنوان

فروش سهام عدالت

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 123 پست
باید صبر کنید سایت سهام عدالت دوباره اطلاعاتش رو از سامانه عدالت بروزرسانی کنه بعد میتونید وارد بشید

چقدرطول میکشه بنظرتون تا اطلاعات بروز رسانی بشه

چون منم شمارمد عوض کردم ولی تاییدنشده

♥️♥️
یعنی چی بسته هست؟ بهتون چ پیغامی میده؟

دسترسی ب این سایت امکان پذیر نیست

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه هنوز مهلتش تموم نشده 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
اهان پس منی که فقط ازادش کردم جایی برای نمایش سهامم نیست تا برم کد بورسی بگیرم یا سجام ثبت نام کنم د ...

نه عزیزم میتونید تو همون سایتی ک گفتم برید و ببنید 

ولی برای خرید و فروش باید تو سجام ثبت نام کنید

2456
چقدرطول میکشه بنظرتون تا اطلاعات بروز رسانی بشه چون منم شمارمد عوض کردم ولی تاییدنشده

برو پیشخوان دولت 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2714
اوکی ممنون ...اخه چند تا سایت قبلا خانما گفتن من کد ملی میزدم میگفت کد کاربری شناسایی نشد

تو این سایت کد ملی میزنید بعد ی عبارت میده اون و هم تایپ میکنید بعد ی عدد ب شماره موبایلی ک تو سایت دادید میاد اون و ک بزنید سهام ها رو نشون میدع.

فقط باید شماره ای ک تو سایت دادید ب اسم خودتون باشه

فیلتر شکن نباید روشن باشه الان چک کردم میاد مشکلی نداره

خاموشه

وای دوباره همونجوریه

ممنون عزیزم

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
پست بانکها منظورته؟

نه پیشخوان من رفتم برام انجام داد ولی رفتم بانک گفت باید ده روز صبر کنی بعد اقدام کنی برای فروشش 

2706