2733
2734
عنوان

فروش سهام عدالت

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 123 پست
تا جایی ک من میدونم غیرمستقیم نمیتونن و مثل قبل هر سال ی مبلغی بعنوان سود ب اون شماره حسابی ک تو سای ...

مرسی راستی میگم شماره ابجیم تو سهام عدالت مال خودش نیس اما تو سجام هس عوض کردم ولی باز نمیشه برم سهمای عدالتشو ببینم چیکار باید کرد؟ 

https://harfeto.timefriend.net/16229838541279

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از کجا میدونی هنوز تو کارتابلت نیومده؟یعنی ممکنه از منم همینجور باشه

تو سایت میتونی بری ببینی چقدر سهام بهت دادن

sahamedalat.ir

دیروز چک کردم تو کارتابلم نبود

کلا هر کارگزاری سهام هایی ک خودش میخره رو تو سامانش نشون میده 

2738
منم مثل شما بودم ازاد کردم ...‌چون سالی ۸۰ با ۹۰ تومن بدردم نمیخورد

منم خیلی پول لازمم

تو خونه میشه خودم روش مستقیم بزنم؟

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
سایت

عزیزم شما از اول تا اخرش چه کارایی انجام دادین  

مثلا من دیشب رفتم از طریق سامانه سهام عدالت ازاد سازی روش مستقیم رو زدم و نوشت با موفقیت ثبت شد و شماره پیگیری داد حالا باید چیکار کنم منم میخام از طریق بانک غیر حضوری بفروشم 

من زشت کی ام 😀😂
برید تو سایت sahamedalet.ir نوشته از هر شرکت چ تعداد بهتون دادن ک در حال حاضر چقدر ارزش داره

بسته س

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
مرسی راستی میگم شماره ابجیم تو سهام عدالت مال خودش نیس اما تو سجام هس عوض کردم ولی باز نمیشه برم سهم ...

باید صبر کنید سایت سهام عدالت دوباره اطلاعاتش رو از سامانه عدالت بروزرسانی کنه بعد میتونید وارد بشید

عزیزم شما از اول تا اخرش چه کارایی انجام دادین   مثلا من دیشب رفتم از طریق سامانه سهام عدالت ا ...

چجوری زدی؟؟ منم انجام بدم 

تو سایت میتونی بری ببینی چقدر سهام بهت دادن sahamedalat.ir دیروز چک کردم تو کارتابلم نبود کلا ...

اهان پس منی که فقط ازادش کردم جایی برای نمایش سهامم نیست تا برم کد بورسی بگیرم یا سجام ثبت نام کنم درسته ؟

2706