2733
2734
عنوان

فروش سهام عدالت

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 123 پست
واقعا من فکر کردم ۱۳ همه😁منم روش مستقیم انتخاب کردم اما نفروختم تا سایت یه خانمی کارمند بانک بود گف ...

😨چقدر کم................من خودمم نفروختم فقط آزادش گردم...داداشم ب پولش احتیاج داشت واسه اون میخواستم...اگ اینجوریه ک هیچی...

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر روش مستفیم انتخاب کردید هر وقت دوست دارید میتونید بفروشید 

چ خوووب پس لاقل واسش آزادش کنم....

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2728
واقعا من فکر کردم ۱۳ همه😁منم روش مستقیم انتخاب کردم اما نفروختم توی سایت یه خانمی کارمند بانک بود گ ...

نه عزیزم برامن ۳و۲۰۰ ریختن همین دیشب

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2738
امروز ک ۱۴امه ....ب بانک هم دسترسی ندارم 😔

اینترنتی بزن من بانک نزفتم اینترنتی زدم دیشب برام ۳و۲۰۰ ریختن اول برو سامانه سهام عدالت آزادسازی کن بعد ۱۰ روز تونت بزن فروش سهام دربانک مثلا ملت شماره ملی میخاد بعد ۵ روز میریزن

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
ببیین الان اعلام شده ب کسایی ک روش مستقیم رو انتخاب کردن چ تعداد سهم از هر شرکتی داده شده  خری ...

من خودم از کارگزاری مفید کدبورسی دارم پس هروقت خواستم میتونم بفروشم

خوب مثلا بعد ازاد سازی چکار باید کنیم من فقط ازاد کردم جایی باید برم ثبت کنم یا نه در حد ازاد سازی ک ...

اگر کد بورسی دارید ک سهام ب کد بورسی تون انتقال پیدا میکنه در غیر اینصورت باید تو سایت سجام ثبت نام کنید بعد برید ی کارگزاری ک بهتون یوزر و پسورد میده ک بتونید خرید و فروش کنید

2706