2726
عنوان

فروش سهام عدالت

1147 بازدید | 123 پست

سلام خانمای گل. فروش سهام عدالت ب پایان رسید؟   آزادسازیش چه؟

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزبزم برای آزاد سازی فکر کنم آخرین مهلت 15 خرداد هست متوحه منظورتون از اینکه پرسیدید فروشش تم ...

میخواستم سهام داداشمو بفروشم  تا کی مهلت داره اینکه گفتن بانکها میخرند...

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
فروش تا ۱۳ خرداد .اگرم تمدید کردن من اطلاع ندارم‌.

اوه پس تموم شده....

اگر روش مستقیم و انتخاب کنید دیگه محدودیت زمانی فروش نداره هر وفت بخواید میتونید بفروشید

واقعا مرسی عزیزم....😘

تا دو تایم اداریه دیگه بانکی که معرفی کردی زود سر بزن

امروز ک ۱۴امه ....ب بانک هم دسترسی ندارم 😔

تا دو تایم اداریه دیگه بانکی که معرفی کردی زود سر بزن

میتونم مثلا فردا بفروشم ....؟اینکه محدویت فروش نداره پس چی

واقعا مرسی عزیزم....😘

ببیین الان اعلام شده ب کسایی ک روش مستقیم رو انتخاب کردن چ تعداد سهم از هر شرکتی داده شده 

خرید و فروش سهام کلا از طریق کارگزاری ها هست ولی الان برای اینکه درخواست ها زیاد هست میتونید برید بانک و بگید 30 درصد سهام رو بفروشن ولی نمیتونید بگید از چ شرکتی چ تعدادی و ب چ قیمت

بانک درخداست ها رو میده ب کارگزاری ها اونا هم هر کدوم رو دوست داشته باشن میفروشن

اگرم بخواید خودتون مستقیم بفروشید باید برید ی کارگزاری اونا کد بورسی بهتون میدن و خودتون هروقت ک دوس داشته باشبد میتونید بفروشید

امروز ک ۱۴امه ....ب بانک هم دسترسی ندارم 😔

واقعا من فکر کردم ۱۳ همه😁منم روش مستقیم انتخاب کردم اما نفروختم توی سایت یه خانمی کارمند بانک بود گفت ۴۰۰ تا ۵۰۰ بانک داده به مردم یعنی بفروشی ۴۰۰ ..۵۰۰ دیگه نمیدونم هیچکسم نمیگه چقدر فروخته و چقدر دریافت کرده

2706