1735
1707
عنوان

فروش سهام عدالت

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 123 پست
باید صبر کنید سایت سهام عدالت دوباره اطلاعاتش رو از سامانه عدالت بروزرسانی کنه بعد میتونید وارد بشید

چقدرطول میکشه بنظرتون تا اطلاعات بروز رسانی بشه

چون منم شمارمد عوض کردم ولی تاییدنشده

لایک نکنید غلط کردم عکس گذاشتم تو پربازدید لایک نکنید بسههههههه

نه هنوز مهلتش تموم نشده 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  ادب مثل عطر است ما برای خودمان استفاده میکنیم و دیگران هم از ان لذت میبرند پس باادب باشیم  بیهوده ترین روزها روزی هست که در ان نخندیده باشیم پس بخندید و شاد باشید که دنیا دو روزه  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین    اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

با داشتن بسته کامل معلم خصوصی پرش خودتو از هر منبع درسی دیگه بی نیاز کن

با وارد کردن شمارت از پرش کد تخفیف 50 درصدی مشاوره رایگان هدیه بگیر

اهان پس منی که فقط ازادش کردم جایی برای نمایش سهامم نیست تا برم کد بورسی بگیرم یا سجام ثبت نام کنم د ...

نه عزیزم میتونید تو همون سایتی ک گفتم برید و ببنید 

ولی برای خرید و فروش باید تو سجام ثبت نام کنید

چقدرطول میکشه بنظرتون تا اطلاعات بروز رسانی بشه چون منم شمارمد عوض کردم ولی تاییدنشده

برو پیشخوان دولت 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  ادب مثل عطر است ما برای خودمان استفاده میکنیم و دیگران هم از ان لذت میبرند پس باادب باشیم  بیهوده ترین روزها روزی هست که در ان نخندیده باشیم پس بخندید و شاد باشید که دنیا دو روزه  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین    اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
1718
اوکی ممنون ...اخه چند تا سایت قبلا خانما گفتن من کد ملی میزدم میگفت کد کاربری شناسایی نشد

تو این سایت کد ملی میزنید بعد ی عبارت میده اون و هم تایپ میکنید بعد ی عدد ب شماره موبایلی ک تو سایت دادید میاد اون و ک بزنید سهام ها رو نشون میدع.

فقط باید شماره ای ک تو سایت دادید ب اسم خودتون باشه

1760
پست بانکها منظورته؟

نه پیشخوان من رفتم برام انجام داد ولی رفتم بانک گفت باید ده روز صبر کنی بعد اقدام کنی برای فروشش 

1759
نه عزیزم برامن ۳و۲۰۰ ریختن همین دیشب

عزیزم مبلغ سهام شما چقدر بوده؟ و کی فروختین؟ من 11ام ازطریق ایوا 30درصد رو فروختم ولی هنوز پول نریختن

پسرم نفسم...اومدی و شدی همه زندگیم. جونم بهت بسته اس. کی این چند هفته میگذره که بتونم بغلت کنم😍با جون و دلم عاشقتم ارمیای مامان 😘
تو این سایت کد ملی میزنید بعد ی عبارت میده اون و هم تایپ میکنید بعد ی عدد ب شماره موبایلی ک تو سایت ...

میزنم کد ملی و بعد رمز عبورم تایپ میکنم بعدش کادر ابی پایین زدم گفت کاربری شما شناسایی نشد 😠

1651