1735
1714
عنوان

فروش سهام عدالت

1138 بازدید | 123 پست

سلام خانمای گل. فروش سهام عدالت ب پایان رسید؟   آزادسازیش چه؟

اللهم عجل لولیک الفرج🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد....🌹🌹🌹🌹خدایا نگهدارشوهرم و پسرم باش☺☺
ازاد سازی تا ۱۵خرداد

فروشش چی گلم میدونی؟

اللهم عجل لولیک الفرج🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد....🌹🌹🌹🌹خدایا نگهدارشوهرم و پسرم باش☺☺

خانوم های هنرمند تو خونه اگه دنبال یه فروشگاه جذاب صنایع دستی 

هستین  و همچنین فرصتهای شغلی حتما این مطلب بخونید

1718
سلام عزبزم برای آزاد سازی فکر کنم آخرین مهلت 15 خرداد هست متوحه منظورتون از اینکه پرسیدید فروشش تم ...

میخواستم سهام داداشمو بفروشم  تا کی مهلت داره اینکه گفتن بانکها میخرند...

فروش تا ۱۳ خرداد .اگرم تمدید کردن من اطلاع ندارم‌.

اوه پس تموم شده....

اگر روش مستقیم و انتخاب کنید دیگه محدودیت زمانی فروش نداره هر وفت بخواید میتونید بفروشید

واقعا مرسی عزیزم....😘

1760
تا دو تایم اداریه دیگه بانکی که معرفی کردی زود سر بزن

امروز ک ۱۴امه ....ب بانک هم دسترسی ندارم 😔

تا دو تایم اداریه دیگه بانکی که معرفی کردی زود سر بزن

میتونم مثلا فردا بفروشم ....؟اینکه محدویت فروش نداره پس چی

واقعا مرسی عزیزم....😘

ببیین الان اعلام شده ب کسایی ک روش مستقیم رو انتخاب کردن چ تعداد سهم از هر شرکتی داده شده 

خرید و فروش سهام کلا از طریق کارگزاری ها هست ولی الان برای اینکه درخواست ها زیاد هست میتونید برید بانک و بگید 30 درصد سهام رو بفروشن ولی نمیتونید بگید از چ شرکتی چ تعدادی و ب چ قیمت

بانک درخداست ها رو میده ب کارگزاری ها اونا هم هر کدوم رو دوست داشته باشن میفروشن

اگرم بخواید خودتون مستقیم بفروشید باید برید ی کارگزاری اونا کد بورسی بهتون میدن و خودتون هروقت ک دوس داشته باشبد میتونید بفروشید

امروز ک ۱۴امه ....ب بانک هم دسترسی ندارم 😔

واقعا من فکر کردم ۱۳ همه😁منم روش مستقیم انتخاب کردم اما نفروختم توی سایت یه خانمی کارمند بانک بود گفت ۴۰۰ تا ۵۰۰ بانک داده به مردم یعنی بفروشی ۴۰۰ ..۵۰۰ دیگه نمیدونم هیچکسم نمیگه چقدر فروخته و چقدر دریافت کرده

1665
واقعا من فکر کردم ۱۳ همه😁منم روش مستقیم انتخاب کردم اما نفروختم تا سایت یه خانمی کارمند بانک بود گف ...

😨چقدر کم................من خودمم نفروختم فقط آزادش گردم...داداشم ب پولش احتیاج داشت واسه اون میخواستم...اگ اینجوریه ک هیچی...

اگر روش مستفیم انتخاب کردید هر وقت دوست دارید میتونید بفروشید 

چ خوووب پس لاقل واسش آزادش کنم....

1651