1735
1768
عنوان

وقتی که بچه بودم هر روز کتکم میزد😔

657 بازدید | 56 پست

مادرمو میگم 

الان که بزرگ تر شدم نمیتونم ببخشمش

کار هر روزش بود 

هر روز به یه بهانه ای 😔

نمیدونم چرا 

حتی وقتی بعد کتک زدنش گریه میکردم بازم میزد میگفت صداتو نمیخوام بشنوم وقتی گریه میکنی و ...

میخوام ببخشمش خودم راحت شم ولی نمیتونم...

😔💔

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

سعی کن خودت بهترین مامان دنیا باشی 😇😇😇

من جاریم بچه شو میزنه میخوام بلند شم جرش بدم 

حالا بچه اش قبل اینکه بیاد سمتش بزنه سرشو میکوبه به دیوار😲😲😲😲😲

یعنی دهنش سرویس 

خوبه من قطع رابطه ام الان دارم مینویسم رگ سرم داره میزنه😫😫😫😫😫

برای قیافه گرفتن ...قیافه میخواد عزیزم نه ادیت😂
😔 خودت برای بچت مثل مادرت باش❤

اشتباه گفتیید نه

منظورت اینه مثله مادرت نباش دیگه

توجه توجه    😍  عکس خانگی دلبندتاران  با کمترین  هزینه تبدیل به آتلیه ای میکنم 😘 خودت رانشناسے،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.   هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها... اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند...سالها در جستجوی خدا بودم و عاقبت فهمیدم او در درون من  و اما درون من ویران شروع کردم با نماز خواندن  به بازسازی درونم  و اینک خدا را هر لحظه کنارم حس میکنم بی آنکه نگران باشم  آنان که می‌گویند دین من انسانیت است  دارند خودشان را گول می‌زنند. خدارا  که بشناسی دیگر  هیچ ذاتی بدی در درونت پدیدار نمی‌شود.......این عقاید من  است   اگر  نمی‌توانی بپذیریش  سکوت کن  زمان خودش همه چیز را آشکار می‌کند همانطور که خدایم دارد نگاه می‌کند و تا ب زمانش  به دست  جانشینش در زمین همه چیز را حل کند... .. علاقمندان به کتابخوانی الکترونیکی به این سایت مراجعه کنند. دانلود کتاب ها رایگان   https://newriter.ir/                      ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥

چن سالته استارتر میدونی اون هرچیم که باشه مادرته خدانکنه یه روزی نباشه زندگی دختربدونه مادرهیچه ببخشش دلت وصاف کن باهاش 

مردمن زن نیستم اگرزنانه پای عشقت نایستم من ازقبیله ی زلیخاآمده ام آنقدرعشقت راجارمیزنم تاخداهم برایم کف بزند.....
سعی کن خودت بهترین مامان دنیا باشی 😇😇😇 من جاریم بچه شو میزنه میخوام بلند شم جرش بدم  حالا ...

اه خاک برسرش حالم بد شد چقدرم بی عقله جلو بقیه میزنه طفلیو 

(وزن شروع73) (فعلی71) (هدف اول64)💪💙هدف اخر60😍           
1760
چن سالته استارتر میدونی اون هرچیم که باشه مادرته خدانکنه یه روزی نباشه زندگی دختربدونه مادرهیچه ببخش ...

اصلا نمیتونم 

سنم الان بالای ۲۰ 

اون موقع ها دعای هر روزم بود که بمیره 

همسایه هامون میدونن من چی کشیدم

صدای گریه هامو اونا شنیدن

😔💔
1665
اه خاک برسرش حالم بد شد چقدرم بی عقله جلو بقیه میزنه طفلیو 

کاش بی عقل بود 

نداره هیچی تو اون کله بی صاب شده 

بچه شو چقدر سبک میکنه جلو همه مخصوصا مادرشوهریا 

اونا هم به خودشون اجازه میدن جنگش کنن

ولی 

پسر من جرات ندارن بگن بالا چشمش ابرو

برای قیافه گرفتن ...قیافه میخواد عزیزم نه ادیت😂

عزیزم ببخشش خودت اروم میشی.شایدم بهتر باشه ناراحتیتو بهش بگی یه بار.اما ببخشش و شما مهر دختری رو ازش محروم نکن.خدا جبران میکنه برات

برای اینکه خدا یه نی نی دختر سالم بهم بده یه صلوات مهمونم کنید.
کاش بی عقل بود  نداره هیچی تو اون کله بی صاب شده  بچه شو چقدر سبک میکنه جلو همه مخصوصا م ...

اره دقیقا خودمون باید احترام بزاریم به بچهامون تا بقیه هم احترام بزارن

(وزن شروع73) (فعلی71) (هدف اول64)💪💙هدف اخر60😍           

مامان منم خیلی دعوام میکرد. جوری که بعضی وقتا از رو نادانی بچگی فکر میکردم بچه واقعیش نیستم و اون اصلا دوستم نداره. ولی وقتی ازدواج کردم تازه فهمیدم چقدر دوستم داره و چقدر دوستش دارم. 

خودم و خواهرام که بچه دار شدیم به عینه میدیدم که از جونش مایه میزاره  برای اینکه ما و بچه هامون لحظه ای آرامش و آسایش داشته باشیم. 

حالا امروز 64 سالشه و تمام جسمش درد و بیماریه... بیماری‌هایی که ذره ذره وجودشو گرفتن توی روزایی که تمام عمرشو گذاشت به پای ما   

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1651