2726

اگه خیس منم اشکالی داره؟از الان شروع کنم مبتونم تا ساعت۲تموم کنم؟اولین بارمه

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....

ن اشکال نداره خیس کنی . بله از الان شروع کنی تا زودتر از 2 اماده اس 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به نوع برنجت داره ولی معمولا نه لزومی نداره از قبل خیس بشه . بله از الان شروع کنی تا زودتر از ...

برا ی دو نفر جن پیمانه برنج خیس کنم؟؟؟دوتا خوبه؟برای دو پیمانه برنج ماست یا تخم‌مرغ چه قد باشه

کسی که زندان انفرادی را ساخت خوب میدانست که سخت ترین کار بشر تحمل خویشتن است.....
2728

کلا باید خیس کنی که نشایته اضافی بره چاق نشی

پختشم سریعتر میشه واب کمتری میخواد

البته من مجردم جسارت کردم ببخشید

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
برا ی دو نفر جن پیمانه برنج خیس کنم؟؟؟دوتا خوبه؟برای دو پیمانه برنج ماست یا تخم‌مرغ چه قد باشه

برای دو نفر فکر کنم 3 پیمانه کافی باشه تخم مرغم 2 تا زرده کافیه ، ماستتم سفت باشه بهتره ، اگر شل هست بهتره ابش رو بگیری 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

ببین من چشمی درست میکنم. دو پیمونه زیاده به نظرم. یک و نیم پیمونه برنج آبکش کن و وقتی خنک شد دوتا تخم مرغ و زعفرون رو بزن. بعد ماست اضافه کن. انقدری که مثل شیربرنج بشه غلظتش. ماستت چرب باشه خوشمزه تر میشه