1735
1707
عنوان

تخمک گذاری

76 بازدید | 17 پست

خانوما من ٢٦ اردیبهشت پریود شدم سیکلمم ٣٠  روزست پریودیم ٦ روز طول میکشه و این ماه ٦ و ٧و ٨ و ٩ و ١١ خرداد رابطه داشتم البته لتروزول و قرص استروژن خوردم این ماه علایم تخمک گذاری نداشتم منظورم ترشحات  نمیدونم بنظرتون تخمک گذاری شده? دیروز کیت تخمک گذاری گذاشتم منفی شد 

زیر نظر دکتر لتروزول خوردی...

ان شالله که میگیره...نی نی دار میشی گلم...

خدا دامن همه منتظررا سبز کنه

خدایا معجزه میخواهم 😍😍😘😘😘😙 مطمعنم به حق امام حسین (ع) منم این ماه مامان میشم.....
اره زیر نظر دکتر خوردم اخه بنظرم زود نزدیکی کردم بی فایده شد

نه عزیزم  ببین  درست روزات ان شالله میگیره...

چند وقته منتظری...

مشکلت چیه...

خدایا معجزه میخواهم 😍😍😘😘😘😙 مطمعنم به حق امام حسین (ع) منم این ماه مامان میشم.....

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
ماه پیش رفتم سونو گفت فولیکولت ٩روز ١١ سیکل رفتم قرص لتروزول داد

این ماه که لتروزول خوردی فولیکولت چند بود...

سونو بران ننوشت 

نمیشه عزیزم حتما مینویسن..من که تا الان ۷ بار رفتم هربارم برام سونو نوشتن...من عفونت داشتم نمیگرفت...تازه فولیکولام هم خوب بودن...

1760
امکان داره من عفونت داشته باشم ? من نه سوزش دارم نه تکرر ادرار 

نه من اینا را داشتم......خدایا شکر بعد از استفاده داروی گیاهی ندارم...دعا میکنم کسی عفونت نگیره...خیلی بده بد عفونت گمشو برای کسی نرو

1665
چه دارو گیاهی مصرف کردی?

من پیش یک خانم رفتم نمیدونم چیه.....شیاف هست...

گفت کسی پیش من دست خالی برنگشته همه باردار شدن...هزنیش برام زیاد بود دوبار رفتم الان....خدا کنه باردارشم نرم پیشش برای دارو