2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم منو سکته داد انگار تیر خورده😰

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 50 پست
وای خیلی چیزی زیاد خورده رو هم .معده اش داغون شده

امضات راستهههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیگهههه دراکولا؟؟؟؟ شتتتت شکست عشقی خوردم :///

این کاربری واگذار شده 😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اپاندیس باشه تب شدید میکنه و دلدرد و حالت تهوع شدید اینا رو داره؟

تو هر کس فرق داره داداشم همش درد شدید تهوع ودل پیچه داشت  اصلا نمی تونست چیزی بخوره 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2728

لابد زیر کولر هم بودین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
اپاندیس باشه تب شدید میکنه و دلدرد و حالت تهوع شدید اینا رو داره؟

نه تهوع شدید نداشت بیشتر می‌گفت معدم انگار ترش کرده عرق سرد یهو رنگ مثله کچ بعد زرد شد و بعد عادی 😰

2738
میترونیدازول برای یه چیزدیگه میخورم همیشه😯😯😯

مال عفونت های غیر هوازی ان مثل دندون

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
رانیتیدین سرطان زاست

نه اصلا هم اینطور نیست قرار نیست هر روز بخوره ک قراره دوتا بخوره تا معدش اروم بگیره و میترونیندازول عفونت مسمویتش رو سریع خشک میکنه پلو با ماست بده بخوره هیچی دیگه جز این پلو با ماست نخوره هیچی

امضات راستهههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیگهههه دراکولا؟؟؟؟ شتتتت شکست عشقی خوردم :///

یس بیبی 😂😂😂😂

شکست عشقی خیلیا خوردن با امضا من تو اولی نیستی اخری هم نخواهی بود فرزندم😬😂😂

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

[QUOTE=139587969]نه تهوع شدید نداشت بیشتر می‌گفت معدم انگار ترش کرده عرق سرد یهو رنگ مثله کچ بعد زرد شد و بعد عادی نباید هندوانه بخوره .قرص بیسموت. با فامتیدین بخوره. یه عرق هست عطاری داره اونم بگیره هروقت معده درد گرفت بده بخوره ۳قاشق غذاخوری داخل یک لیوان اب

یس بیبی 😂😂😂😂 شکست عشقی خیلیا خوردن با امضا من تو اولی نیستی اخری هم نخواهی بود فرزندم😬😂😂

واااااااااای اصا اشک هایم سرازیره😂😂😂😂

این کاربری واگذار شده 😌
نه تهوع شدید نداشت بیشتر می‌گفت معدم انگار ترش کرده عرق سرد یهو رنگ مثله کچ بعد زرد شد و بعد عادی 😰

خب مطمعن بودی اپاندیسه منم یه بار کیست داشتم درد داشتم میخواستن اپاندیسم رو بردارن مامانم اجازه نداد بعد فهمیدن واسه کیسته بعد چند روز خیلی از فامیلامون هم الکی اپاندیسوشونو عمل کردن دکترا خیلی بی سواد شدن

2706