2703
2553

ساعت چهار دیدم بیحاله عرق سرد کرده حالت تهوع داره 

افتاده کف آشپزخونه 

می‌گفت معده م ترش کرده اونجوریع 

بعد دستشویی زیاد رفت و صبح میگه سمت کلیه ام درد می‌کنه 

دیشب قبل خواب هندونه و گوجه سبز بستنی خورده 

موقع خواب سر خود میترانیدازول خورده 

کسی می‌دونه یعنی چی 

بیدار بشه میبرم دکتر باز می‌خوام یکم از استرسم کم بشه من باردارم اذیت شدم واقعا دیشب دست تنها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سردی خورده کلیش درد گرفته

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2720

هندونه ، گوجه سبز ، بستنی

سردی کردن

آبجوش نبات و چند دونه خرما بدین بخورن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2714

😐😐😐😐

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

مترونیدازولو برا شکم دردش خورده نگران نباش از هندونه و گوجه سبزه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

چه شوهری فکر کنم اون حامله است و اینا هوسای بارداریش بوده

نگرانش نباش یکم عرق نعنا روگرم کن با یک کوچولو نبات توش بده بخوره 

خوب میشه

سردیش شده

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

نترس گلم شاید بخاطر بستنی و هندونه و ایناس ک قاطی کرده

دکتر میرید مجهز و مسلح برید

دوستان اگر خاستید امضامو بخونید

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت
2706