2726
عنوان

دلم پُره از دست فکر چاقی و لاغری

165 بازدید | 14 پست

چرا نمیتونم با خیال راحت بخورم و نترسم از چاق شدن😭

با اینکه ورزش میکنم بازم میترسم چاق بشم

ی روز ی کوچولو زیاد بخورم تا سه روز هیچی نمیخورم و خودم رو محروم میکنم

اصلا زندگی بم کیف نمیده

نمی‌دونم چرا وقتی ورزش هم میکنم بااااز هم میترسم چاق شم

تازه خوراکمم زیاد نیست

چربی و برنج و نون و ماکارونی هم فوق کم میخورم 😭

قد و وزنت چنده؟ خوش به حالت كه اراده داري.من تا يه خوراكي ميبينم ميگم گور باباي لاغري بخور حال كن دنيا دو روزه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قد و وزنت چنده؟ خوش به حالت كه اراده داري.من تا يه خوراكي ميبينم ميگم گور باباي لاغري بخور حال كن دن ...

آخی اینم خوبه که!!!!

من اصلا نمیتونم از زندگی لذت ببرم.هم نمیخورم هم دلم میخاد

هم اگه بخورم عذاب وجدان میگیرم😕چمه نمی‌دونم

۱۶۴

۵۴

آخی اینم خوبه که!!!! من اصلا نمیتونم از زندگی لذت ببرم.هم نمیخورم هم دلم میخاد هم اگه بخورم عذاب و ...

وزنت که خوبه اگه وسواسی هستی 

مانکن یا کرفس وصل کن عذات وارد کن تا کالری مجاز مصرف کن الکی وسواس نشو .... 

قد و وزنت چنده؟ خوش به حالت كه اراده داري.من تا يه خوراكي ميبينم ميگم گور باباي لاغري بخور حال كن دن ...

من ۱۴ کیلو کم کردم ... هنوزم تو رژیمم ولی رژیمم خیلی خوبه هرچی که دلم میخواد میگم و میزاره برام تو رژیمم تو این چند وقت اصلا نشده ناراضی باشم .... 

آخی اینم خوبه که!!!! من اصلا نمیتونم از زندگی لذت ببرم.هم نمیخورم هم دلم میخاد هم اگه بخورم عذاب و ...

عالي هستي.

نه اصلا خوب نيس سنم داره ميره بالا هنوز لذت لاغري رو نچشيدم كاش مثل شما بودم اراده ندارم اصلا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من ۱۴ کیلو کم کردم ... هنوزم تو رژیمم ولی رژیمم خیلی خوبه هرچی که دلم میخواد میگم و میزاره برام تو ر ...

چي هست رژيمتون؟؟

چي هست رژيمتون؟؟

من انلاین میگیرم متخصص تغذیه هستند ... رژیم vip گرفتم خودم بهش میگم فردا این غذا ها رو میخوایم درست کنیم یکم مشورت میده که خوبه یا نه جابه جا کن یه روز دیگه فردا این بهتره و بعد مقداری که باید مصرف کنم و ... بهم میگه ... 

یه رژیم دیگه معمولی داره ... 

کلا اینجوری نیست که چیزلی عجیب یا سخت بگه میگه از رژیم باید لذت ببری که بتونی ادامه بدی و به وزن ایدآلت بررسی ... 

من انلاین میگیرم متخصص تغذیه هستند ... رژیم vip گرفتم خودم بهش میگم فردا این غذا ها رو میخوایم درست ...

خيلي خوبه خوش به حالتون.من فعلا كه سر در گمم

خيلي خوبه خوش به حالتون.من فعلا كه سر در گمم

منم کلا خیلی سر در گم بودم و کلا میشه گفت همیشه اضافه وزن داشتم .... دیگه به خودم اومدم که خسته م باید به وزن ایدال برسم .... شروع کردم ... 

شما هم میتونی ... 

این ادرس پیجش اینستا فالو کن مطالبش دنبال کن شاید کمک کرد بهت  ....

https://instagram.com/nutrition.counseling?igshid=tvl4js11idyi

منم کلا خیلی سر در گم بودم و کلا میشه گفت همیشه اضافه وزن داشتم .... دیگه به خودم اومدم که خسته م با ...

ممنون عزيزم 🙏🙏🙏

😭😭😭

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، اینطوری راحت می تونی از هر غذایی بخوری، و دیگه نگران چاق شدن نیستی 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2706