2733
2734
اونی که دانشجو پزشکیه؟😂

اره 😅پزشکی ن دامپزشکی، 🤣

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
مگه زن دومه دیشب هم تایپیک زده بود می گی 😮😮😮

ن قبلا میذاشت

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی متاسفم براتون دل آدم میشکونید  زن اولش فوت کرده من زنش شدم دیگه نظر ندین

سلام

خب الان چی شده؟ چرا اذیتین؟

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2731
یکی هست که ۲۲سالشع هی عکس خودشو نامزدشو میزاره من اونو میگم

ن اونو نمیشناسم... 

یکی بود تو نی نی سایت، اسمشو فراموش کردم علنا میگفت زن دومه، و اخیرا هم شوهرش زن اولشو طلاق داد زن ...

در کل زن دوم بودن جرم نیست

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
2738
اول اینکه از حقوق برابر منظورم شرایط برابر نیست هیچ کجای دنیا حتی کشور هایی ک مدافع فمنیست هستن زن ...

نه سوالم راجع به خدمت بود.به هر حال الان مثلا تو نروژ وسوئد که پیشرفته هستن خدمت زنان اجباریه.خودتون اشاره به شرایط کردین.کشور ما شرایطش تو منطقه بحرانیه و اگه شرایط برابر بشه نیازه که سرباز دختر تو مرز هم ممکنه داشته باشه.کلا میخوام بدونم شما حاضرین بپذیرین یا نه،همین؟

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
با اجازتون من یه جواب بدم  البته منظورم  صرفا این کاربر نیست کلی میگم  بعضیا به زبو ...

عزیزم فمنیست بودن چ ربطی ب شام درست کردنو سربازی رفتن داره؟ 

شما بدتون میاد حق و حقوق اجتماعیتون با همسرتون یا با برادرتون یکسان باشه؟ 

نه سوالم راجع به خدمت بود.به هر حال الان مثلا تو نروژ وسوئد که پیشرفته هستن خدمت زنان اجباریه.خودتون ...

ببینید شما خودتون دارید میگید شرایط مهیا باشه.... 

اگر شرایط مهیا باشه برای خانما مطمعنن میرن زنا از نظر هوش و توانایی چیزی کم ندارن تنها فرقشون اینه ک زمینه براشون مهیا نبوده... ولی شما اینم در نظر بگیر کشور ما اسلامیه با چادر میخوایم بریم بجنگیم؟؟؟

ببینید شما خودتون دارید میگید شرایط مهیا باشه....  اگر شرایط مهیا باشه برای خانما مطمعنن میرن ...

خب طبیعتا بخاطر همون اسلامی بودن یه سری از همون برابری ها نمیشه باشه.البته نظرتون خیلی خیلی محترمه ها.ولی در کل.حقوق یکسان به دو جنس با ویژگی های متفاوت نمیشه داد به نظرم.برابر باشه ولی یه نوع ویکسان نمیشه.

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
2706