2733
2734
عنوان

رفلاکس

166 بازدید | 26 پست

مامانا خواهش میکنم تجربیاتتون راجب رفلاکس بگین پسرمن رفلاکس پنهان داره بالانمیاره ولی شیر درس نمیخورد حالا تابتونه نمیخوره😔بهش ساشه اس امپرازول وقطره پروکیدمیدم

تیکر تولد پسرمه

از چی میگی رفلاکس پنهان داره؟

تشخیص رفلاکس پنهان خیلی سخته

لطفا الکی نرو سراغ داروها معده بچه داغون میشه بخدا

من رفلاکس داشت تا میتونستم با نوع شیر اادن و نوع خوابوندن و صبر و حوصله  پیش بردم چی میشد دارو میدادم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از چی میگی رفلاکس پنهان داره؟ تشخیص رفلاکس پنهان خیلی سخته لطفا الکی نرو سراغ داروها معده بچه داغو ...

بردم دکتر معاینه کرد و بیشتروقتا مخصوصا توخواب انگار ادامس تودهنشه مچ مچ میکنه و همش سر و صورتش میماله

تیکر تولد پسرمه
بردم دکتر معاینه کرد و بیشتروقتا مخصوصا توخواب انگار ادامس تودهنشه مچ مچ میکنه و همش سر و صورتش میما ...

چند وقتشه؟

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
پسرمن الان توخوابم نمیخوره 

اینجوری ک خیلی سخت میشه من پسرم اهل خواب نبود حتی نوزادیش بزور میخابوندم ک شیرش بدم وگرنه اصلا لب نمیزد.ببین کم کم بده مثلا ۶۰تا الان دادی یه ساعت بعد ۶۰تا دیگه بده

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2738
اینجوری ک خیلی سخت میشه من پسرم اهل خواب نبود حتی نوزادیش بزور میخابوندم ک شیرش بدم وگرنه اصلا لب نم ...

الان وزن بچت چقدره و چند ماهشه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
۴ماه و ۶روز

اصلا خواب نداره؟؟؟؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
از چی میگی رفلاکس پنهان داره؟ تشخیص رفلاکس پنهان خیلی سخته لطفا الکی نرو سراغ داروها معده بچه داغو ...

بچه ای ک اصلا شیر نمیخوره و خواب نداره بیماریش چیه؟؟؟؟

چندروزه اینجورشده کاش بخوره همون ۶۰ تابخوره

در کل روز چند درجه شیر میخوره چند ساعت به ساعت بهش میدی

2706